Olen tässä mietinyt, että voisiko kääpiöhamsterin häkkiin tehdä kovasta muovista yms. kannen/katon? Tietysti siihen tulisi ilmareikiä. Hamsterillani on paksu muoviputki jota kautta se pääsee häkistä toiseen, joten katossa pitää olla iso reikä reunassa. Nykyinen katto on eläinturvallisesta verkosta, mutta hamsterini saa jyrsittyä aina jotain pakoreittejä. Jos siitä kovasta muovista voi tehdä kannen niin kertokaa miten ja mistä😅. Voitte kertoa jotain muitakin katto/kansi vinkkejä. Kiitos!
Hamsterin katto muovista?
Hamsteriasiankysyjä
2
100
Vastaukset
Voi tehdä, vaikkapa muovilaatikon pohjasta.
- hamsteriasiankysyjä
Kiitos vastauksesta! :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1563352Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582667Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492584- 1332487
- 241903
- 241721
- 301636
- 1741590
- 381293