Vaikeeta tinder yms
Mistä löytyy hyviä tyyppejä?
6
132
Vastaukset
- Firstworldproblems
Oon miettiny samaa
Riippuu mitä hyvillä tyypeillä tarkoitat..
Koska suurella todennäköisyydellä olet kiimainen esiteini, mene ulos ja etsi "naisia"..- Moro_moro
Addaa steamis x)
- Eiijukkis
yuggis_ kirjoitti:
Riippuu mitä hyvillä tyypeillä tarkoitat..
Koska suurella todennäköisyydellä olet kiimainen esiteini, mene ulos ja etsi "naisia"..yuggis_ haluuks oikeesti päähäs!? Miettisit välil mitä muil sanot. Kaikki tietää jo että oot huono trolli. Kiusaat tääl ihmisii jotka on epävakaita.
Eiijukkis kirjoitti:
yuggis_ haluuks oikeesti päähäs!? Miettisit välil mitä muil sanot. Kaikki tietää jo että oot huono trolli. Kiusaat tääl ihmisii jotka on epävakaita.
Tiedät itsekin, että kommenttini on totta.
- xDlsD12
lisää steamis
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101104
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18649Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264616- 68577
- 104574
- 54537
- 26522
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.48503- 47437