Lasisinen/piilarit

Oikeaa silmää vaivaa lasiaisen...oletteko pitäneet piilareita siitä huolimatta?

Piilarithan ovat silmän pinnalla. joten ei luulsi olevan vaikutusta?
1133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onneksi ulkomaisilta palstoilta löytyy tietoa eli piilareiden käyttö ei lasiaissen irtauman vaikut amitenkään.

Mutta kyllähän nämä häkkyrät/sumentumat ja mustat pilkut oikeassa silmässä kiusaavat...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskaltaakopitääpiilare kirjoitti:

Oikeaa silmää vaivaa lasiaisen...oletteko pitäneet piilareita siitä huolimatta?

Piilarithan ovat silmän pinnalla. joten ei luulsi olevan vaikutusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu