Oliko hausmylly hyvä...????
Napiksen ysärit
Lokakuut
321117
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
Oli toki ja liian halvat pääsyliput.!
Lisää tälläistä Naapurivaaralle
Kahdestaanko Enzo ja se joku mamma vetivät keikan ysäreissä? Tuliko musiikki nauhalta vai lauloivatko oikeasti? Olivatko selvinpäin?
Se mamma on muuten kajaanilainen..
Eikös se ole fitness tähti?
Eikös se ole joku fitness tähti?
Voiko olla tähti, jos on kerran ollut karsintakisan viimeinen?
olisinpa halunnut lähteä tuonne, ei ole ystäviä ja kavereita kenen kanssa mennä :( Yksin vaikea lähteä.
ota yhteyttä niin mennään minne vaan
Noloo...
haisi pieru höh sielä joku syönyt pannaria hernerokkaa.
Ezzzzzion kans huumepäissää heiluttii ja hauzzzzkaa oli
wet
ewyt
yh
q3y
yt
q3y
33
y3y
y35y
3
3y
qy
3y
3
y3ewy
On se ainakin yrittänyt jotain fitness-uraa luoda mut ei oo tainnut voittaa mitään kisaa. Jotkut viiksekkäät peräkammarinpojat sitä facessa peukuttelee ja kehuu ulkonäköä toiveenaan kerrankin elämässään saada naista.
Eikös tällä palstalla ollut joku fitness videokin joskus? Oliko siinä videolla encokin?
Taispa olla, mutta kukapa muistaa missä ohjelmassa on fitness tähti ollut kauan sitten? Minäpä sen muistan, oi niitä vhs aikoja ;)
Eikö tällä palstalla ollut joku fitness videokin joskus? Oliko encokin videolla?
Viettelevän eroottinen lataus oli kyl siinä videossa. Junkkauskamaa etten sanois
Mikä vidun enco? Onko se enkko modernisoituna?
Junkkaan minäkin usein ja katson sitä voimisteluvideota. Käsi on jo kipeä junkkaamisesta. T. Setä 55 v.
Tyrkky mikä tyrkky.
Käykää katsomassa video napiksen sivuilta ja kuvatkin.
Se muija sentään vielä jaksoi heilua lavalla ja yrittää viihdyttää yleisöä, mut Enzo vaan istui tuolilla :DTaisi olla Enzioh puoliksi sammuneena. Katoin ensin, että yksinkö se muija on siinä videolla.
Miten voi Ferrari Enzo mahtua tuolille 🤔
Se äijä siinä videolla jaksoi heilutella.
Illan paras kuitenkin Jussi ja Ressu. Oli hyvä tilaisuus, mutta juomien myynnin lopettamista melkein tunti ennen tilaisuuden päättymistä en käsittänyt.
hyvä kuvaaja se tumma mies loistavaa kuvaa napikselta.
Eikös tää "tumma mies" ole Kainarin valokuvaaja? Olen nähnyt Kajaanin raveissa kuvaamassa hänet. Osaa ammattinsa, eipä sillä.
Ei ole Kainarin vakituisia kuvaajia. Sotkamon miehiä. Hyvinkin tunnettu kaveri Räpyläkylässä.
Valokuvaajan kuva oli tänään Kainuun Sanomissa ja nimikin. Nimestä voisi vähän arvailla etnistä alkuperääkin, mikä sitten liekin. Oli kirjoittanut urheiluosastoon kolumin. Hyvää, sujuvaa tekstiä. En vain ymmärtänyt itse asiaa, en tiedä näistä hevosjutuista niin paljon.
Napiksen talkooporukalle kaikille suuri kiitos tästäkin tilaisuudesta (ysäristä) ja yleensä kaikesta, mitä olette järjestäneet. Sotkamossa ei olisi oikeastaan mitään tavalliselle kansalle ilman Napista.
Voi elämä tätä myötähäpeän tunnetta. Ja vielä maksaa tommoisesta . Onneksi ei lähdetty sinne.
Tanelin karaokekin on tasokaampaa.
Yhtä kännissä molemmissa paikoissa porukka. Siis Napiksella ysärin aikana. Kekrinä oli siistimpää. Osaavia karaoken laulajia oli Napiksellakin. Karaoken laulajien tilakin isompi kuin Tanelin ravintola.
No jaa