Yritin tuossa toissaä päivänä tulla venäjän puolelta lyhyintä reittiä (BUSSILLA) klaipedaan mutta en löytänyt sellaista.eikö sitä olekaan vai onko se mahdollista vain kesällä.aika rauhallista oli siellä jo tähän aikaan vuodesta,mutta kissoja oli liikenteessä aika paljon .
Jouduin sitten palaamaan Kaliningradin ja sieltä aamubussilla Riikaan mikä kesti yli 9 tuntia.lentäminen turusta gdanskiin ja sieltä Kaliningradin onnistui aika sukkelasti.
Zelenogradsk klaipeda
Russitrist
1
249
Vastaukset
- JäitKiinniTeosta
Olet tekstistä päätellen mummo-luokan matkustaja.. tai tekstin kopioija.
Viisumissa riitti kuitenkin limiittiä hah hah haa. Yllättävästi hah hah haa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512435- 982115
- 241883
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253