Sinä yli viisikymppinen perheenisä

Voisitko kuvitella ihastuvasi alle 20 vuotiaaseen naiseen, miksei mieheenkin?
6749
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ihatuihan Lipponen ja Niinistökin 30 vuotta nuorempaan vaimoon ja Danny jopa 50 vuotta nuorempaa.

Äänestä

Toivon niin.

Äänestä

Voisipa vain jollain tavalla ilmaista tämän vetovoiman omalta osaltaan hänelle. Sydän huutaa himojaan, järki lyö päätään seinään, ja välistä sanoo, miksi kertoisit, kun tämä on varmasti yksipuolista

Äänestä

Kyllä, olisiko ihastus molemminpuolista?

Äänestä

Thaimaassa kerran näin kun parikympinen nainen ihastui 94 vuotiaaseen sotaveteraaniin.

Äänestä

Joo mutta monesti nää ikämiehet valehtelevat olevansa 90 vuotiaita vaikka todella ovat 60.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Krstlnpedarit kirjoitti:

Voisitko kuvitella ihastuvasi alle 20 vuotiaaseen naiseen, miksei mieheenkin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu