IBM TP 600

Millä näppäimellä pääsee tuon koneen biosiin?
4305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En tunne ketään, joka ei tietäisi mitä on kondensaattori, jopa lapset sen tietävät.

Äänestä

oli F2 tai sitten se on niitä koneita, jossa on Windowsissa IBM:n oma asetusahjelma. Sen saat IBM:n sivuilta.

Äänestä

F1, esc, F12 tai F10..en muista. Runkkaat noita vuorotellen niin pääset ainakin :)

Äänestä

...kaikkiin IBM:n koneisiin.

-T

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Millä näppäimellä pääsee tuon koneen biosiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu