Tekopenikset

Kupla007

Onko olemassa tekopenistä jolla voisi hoitaa kaiken kuten esimerkiksi virtaamisen ja ilta puuhat mutta silti sopisi housuihin myös päivän ajaksi?

4

557

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jebutti

      Peecock googleen, niin pitäs löytyä ftm:lle suunnattu tekopenis, jolla pyritään mahdollistamaan kaikki nuo samalla vehkeellä. Siinä on reikä ja tukikaari virtsaamista varten, ilmeisesti jonkinlainen vaihdettava tukiranka joka mahdollistaa "seisongin" mutta myös taivutuksen että pysyisi housuissa kivasti. Siitä voi sitten olla monta mieltä että suoriutuuko kyseinen makkara kaikesta hyvin. Youtubesta löytyy myös videoita, miten tehdä mr.limbystä kusemiseen ja pökkimiseen käypä vehje.

    • Anonyymi

      No mieti nyt vielä. Taitaa olla kaikki paikat kusessa, jos yrittää lorottaa muovituubin läpi.

      • Anonyymi

        Yllättävän siistejä nuo siihen tarkoitetut välineet kyllä ovat. Tietenkään sen käyttäminen ei ole mikään ihannetilanne, mutta yhteiskunta ei toistaiseksi hyväksy kyykyssä virtsaavia miehiä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Yllättävän siistejä nuo siihen tarkoitetut välineet kyllä ovat. Tietenkään sen käyttäminen ei ole mikään ihannetilanne, mutta yhteiskunta ei toistaiseksi hyväksy kyykyssä virtsaavia miehiä.

        Lähinnä tuo vaikuttaa puskassa käyntiin. Kyllähän miesten vessoissakin on pyttykoppeja, vaikkakin koppeja on surkeasti vähemmän. Mistäpä sitä kukaan syynäilee onko joku siellä pytyllä vääntämässä isompaa asiaa vai pienempää.


    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      204
      7225
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      172
      2249
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1778
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1440
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      65
      1403
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      57
      1216
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      102
      1145
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      7
      1086
    9. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      1049
    10. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      267
      1029
    Aihe