Miten saisin tallinnasta vakituisen naisen elämääni
vakituista naista tallinnasta,mistä löytäisin
9
389
Vastaukset
- SaaHetiVakituista
Kokeile Tallinnasta, voi natsata.
- NiinMinäTein
Mene vapaudunaukiolle ja kysy jokaiselta vastaantulevalta naiselta tulisitko meidän lapsille äidiksi!
- Pois-Mees
Tallinnassa on paaljoon villejä naisia!
- vedä.hanskaa.vaan
Pois-Mees kirjoitti:
Tallinnassa on paaljoon villejä naisia!
Ei nekään nyt kuitenkaan niin epätoivoisia ole, että sinua panisivat edes maksusta.
- Jeppe677
Ei peräkammarin poika tiedäkään miten kalliiksi vakituinen nainen tulee, virolainen h**ra on loppujen lopuksi edullinen.
- TuleKoeajolle
Minulta saat käytetyn hyväajoisen naisen sopivasti vaikka osamaksulla!
- nim.poikamies
Onko sinun naisella vaihto tai palautusoikeutta?
- HappyHeikki
Kirjoitin tuohon juuri yhden kokemukseni Tallinnan Julijasta.
Ihana tyttö oli mutta amfetamiinin orja. Hoikka likka ja mustat suorat hiukset pyllyyn asti mutta huonot hampaat. Vartalo poikamainen kuka nyt siitä pitää, minä kyllä.
Matkamme jälkeen lähetteli kiusaantumiseen asti rahapyyntöjä. Pari kertaa lähetin mutta sitten lopetin.
Suosittelen lämpimästi toiminnallisille poikamiehille Pattayaa, itse olen käynyt siellä yli 20 x:
https://www.youtube.com/watch?v=QzrPivz37-E
Oman kokemukseni pohjalta voinen sanoa ettei vakituista naista ole olemassa eikä sellaisesta kannata haaveilla. Valitan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2694881Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii883354- 423198
- 482566
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua451817- 971620
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘971418- 111107
PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden1441025- 701017