Lataa....lataa

please

Vastatkaa nyt joku kiltti ihminen mistä johtuu,kun pääset huoneeseen ja sitten nikkien kohdalla lukee vaan lataa... Eikä mitään tapahdu.Eli et pääse chattailemaan,vaikka oot jo sisällä.

5

638

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pipari

      Todennäkösesti palomuurin asetukset liian tiukalla.

      Palomuuri ei päästä dataa takasi koneelle niin että nikit näykyis. Mulla on sama ongelma duunin koneella.

      • please

        vaikka ois koko palomuuri pois päältä.Sitä mä itsekin aluksi epäilin.

        Mitähän toi Jennan vastaus tähän kuuluu.Aina tulee asiattomia linkkejä,eikä mun kone auennu niillekään...


    • Jenna
    • Mulla kans tekee samaa.. Nikkilista ei näy, samoim "yläpalkissa" olevat painikkeet ei näy... Hymiöt ja kirjoitusruutu kyllä näkyy. Eli pystyy puhumaan ihan normaalisti mut ei nää nikkejä.. ÄRSYTTÄVÄÄ! Sain ohjeet ylläpidolta että asia korjaantuisi mut ei niistä ollut apua..

      Mulla auttaa päivittäminen (joskus raivoisakin F5:n painaminen) tai sitten käyn kokonaan ulkona lenkin ja tuun takas... Mut ei noikaan konstit ole pomminvarmoja.

      Olis tosiaan kiva saada selvyys mistä toi johtuu. Palomuuria ne ylläpidossakin epäili mut ei toimaa niin ei....

      • please

        Mä en pysty ees juttelemaan.Miksi siis edes pääsee siihen huoneeseen,ellei pääse siitä eteenpäin...
        alapalkissa lukee siirtää dataa ja rinkula pyörii niin julmetusti.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      252
      17397
    2. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      180
      12368
    3. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      70
      6150
    4. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      21
      4975
    5. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      69
      4965
    6. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      31
      4074
    7. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      95
      3652
    8. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      32
      3647
    9. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      41
      3151
    10. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      146
      3119
    Aihe