hei, ostettais siis sähköistetty mökki oulun lähistöltä.mökin ei tarvi olla mikään luksus mökki vaan sellainen kiva vapaa-ajan vietto paikka. olisi myös plussaa, jos olisi uima kelpoinen ranta. ja alle 30000 euron.. soittele jos haluat myydä 040-7393231
mökki ostetaan
mökkihöppänät
71994
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jo pelkkä mökki maksaa helposti enemmän. Samoin rantatontti.
kyllä niitä on tarjolla..ja emme hae luksus mökkiä.. ja mitä mökin rakentamiseen tulee, niin ainahan pääsee halvemmalla jos itse tekee, ei tavallisen mökin rakentaminen niin huimia maksa ja ranta tonttejakin on aika edullisesti(tietenkin meranranta tontit maksaa maltaita). ja paljon riippuu siannista..joten jatkan etsimistä..
Kyllä tolla rahakka mökin saatte!
Ostimpa itse mökin viime syksynä ja vaikka kukaan ei usko niin hinta oli 14.000e.
Mökkiin tulee sähkö. Tonttia on 9000neliötä.
Mökissä tupa kuisti sauna ja pukuhuoone. Rantaan matkaa 500 metriä. Kesällä kaivamme tontille oman metsälammen.Pihalla lähdevesipohjainen kaivoa ja hyviä vesisuonia. Maalasimme mökin joten näyttää .todella kivalta. Onnea hakuunne mieleisenne löytyy kyllä. Haaveeni toteutui jo :-)
Sain rantamökin vieläkin halvemmalla, verojen hinnalla.
Mokki myytavana pyhajoella merenrannassa.. Se on anopin mokki jossa ei ole kyllakaan sahkoja. Tontilla møkki ja saunarakennus, ja hyva uimaranta. Møkilla merinakoala. Pistappa postia ja kysele lisaa!! [email protected]
otan yhteyttä.
voi olla myös tontti veden ääreltä.tarjoa rohkeasti