Posti jälleen kuralla

Spostiin ei pääse. Kahdella koneella kokeillut ja aina sama.

S24 etusivulla voi kirjautua ja oikeassa yläkulmassa näkyy käyttäjätunnus eli kirjautuminen menee ok.

Kun koittaa siirtyä postiin niin kilahtaa herjaan " Sivusto ei uudelleenohjaudu asianmukaisesti. Palvelin tässä osoitteessa uudelleenohjaa pyyntöjä loputtomasti"

Kannattaisikohan siellä S24:ssä tehdä jotain?
Täällä päässä meillä ei ole tarpeeksi nappeja kauluksessa korjata asiaa.

8

789

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Skeidaa. Ilmoituksenne sivun ylälaidassa on kakkaa. Vika ei ole kirjautumisessa vaan kirjautumisen jälkeisessä uudelleenohjauksessa palveluun, tässä tapauksessa postiin. Kirjautuminen menee ok mutta sen jälkeen jää kiertämään kehää.

    • Vaihtamalla-paranee

      Kannattaa tehdä jotain. Mutta tekijän pitää olla sinä, ei Suomi24.

      Vaihda spostisi toimivaan. Turha rikkinäistä on itseä, kun ehjän saa ihan ilmaiseksi.

    • postipaten.postitoimisto

      Kannattaisi käyttää tietokoneen omaa sähköpostiohjelmaa ja kännykästä löytyvää sähköpostiohjelmaa Suomi24 Postin lukemiseen. Kannattaisi edes kokeilla, ei kauaa vie. Kirjautuminen sähköpostiosoitteella.

      Tämä Suomi24:n selaimella "pelaava" sähköposti on täyttä kuraa, on sitä ollut jo pitkään. Suomi24:lla ei ole omaa väkeä korjaamaan kikkareitaan eikä rahaa hommata osaajia töihin. Valitettavasti Aaltopahvi on ajamasssa koko Suomi24:n alas

    • REAA

      PITÄS POISTAA TOI TYPERÄ PUHELINNUMERON LISÄYS KOKONAAN KOKO SÄHKÖPOSTISTA

    • Sitä-samaa-ja-samaa

      Samaa se on Suomenkin Posti. Ei jakelua tiistaisin, paketteja ei enää säilytetä kuin yksi viikko ja jos asut postinjakelureitistä puolen kilometrin päässä, joudut maksamaan postin vastaanottamisesta. Sitä jakelureittiähän ei voida tietenkään muuttaa!

      • Sitä-samaa-ja-samaa

        Nyt tullut ilmi, että joku kähveltää arvopostia. Postin edustaja tietenkin vähättelee tapahtunutta.


    • Anonyymi

      Tuo saattaa tuntua ikävältä

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      120
      2472
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      40
      1642
    3. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      655
      1079
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      993
    5. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      972
    6. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      98
      926
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      885
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      83
      760
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      33
      736
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      71
      728
    Aihe