Media player

Millä tavoin saisi näkymään Winamp -mediatiedostot Windowsin Media playerilla.
4264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

saman tiedoston missä sulla on ne musiikit mediaplayerin kautta. Samalla tavalla voit tehdä kirjaston musiikista ym. Mun mielestä ainaki mediaplayer selkeempikäyttönen.

Äänestä
  • ei kannata tapella ,vaikka olisinkin eri mieltä.

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    ei kannata tapella ,vaikka olisinkin eri mieltä.

    sono koira, kun muniaan nuoli.

    Äänestä

Ilmaisin tossa ekassa viestissä itteni hieman huonosti. Miksei noi samat viseoklipsit näy Mozzillalla, mutta näkyy IE:lla? Haluaisin käyttää Mozzilla, kun se nopeampi ja ehkäkuitenkin kaikesta lukemastani päätellen "turvallisempi". Voipi olla, että joudun taas käyttämään IE.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Winamp kirjoitti:

Millä tavoin saisi näkymään Winamp -mediatiedostot Windowsin Media playerilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu