Miehet, teidän ei tarvitse enää avata ovia meille naisille vaan voitte kulkea ovista meitä huomioimatta. Teidän ei tarvitse avata auton ovia, voitte mennä bussiin ensin ja voitte istua siellä huoletta naisten seisoessa. Te voitte istuutua pöytään huomioimatta naisseuraa, te voitte pieraista hississä naisten läsnäollessa ja voitte katsella huvittuneena kun nainen vauhtaa autoon renkaat. Teidän ei tarvitse auttaa kauppakassien kantamisessa jos nainen on tyhmyyttään ostanut ne liian täyteen, mieluiten voitte odottaa autossa kuunnellen Turoshevigeetä ja Mustajärveä. Mökillä voitte velvoittaa naisen pilkkomaan puut, lämmittämään saunan ja tyhjentämään paskahuussin alustan.
Kaiken mainitun ja lukuisia muitakin vapauksia saatte koska saastaiset punaviherfeministit ovat pilanneet naiseuden!
Kaiken mainitun ja lukuisia muitakin vapauksia saatte koska saastaiset punaviherfeministit ovat pilanneet naiseuden!
Vastaukset 16
Vanhimmat
Sie oot taemikukkanen ihan oekeella asijalla, van moenen järjestys on ollunna tiällä mualla meijän huusholleissa iänkaeken voemassa. Mittää uutta ei ou tuossa julistuksessa. Normaalija arkielämee.
tämähän on sitä femakkojen ja vihervasemmiston unelmaa
ei ole enää sukupuoli rajotteita
ihanaa
vaiha ite talvirenkaasi hehheh
Kyllä suvaitsevaiset naiset osaa autonsa korjatakkin toisin ku rasistit,jotka ei osaa muutenkaan tehdä yhtään mitään,ne vaan pillittää niitten perinteisten arvojensa puolesta.
Oikein odotan sitä kun lunta sataa puoli metriä pihaan, hehheh. Siinä kola saa muijan käsissä kyytiä. Entäs katon maalaus ensi keväänä. Minä valitsen värin ja eukko maalaa!
Sinä reppana et saa kyytiä kuin silikoni selmasta
Voi, voi, siinäkin yks mekkomaakari joutuu turvautumaan "käsitöihin".
Ou jee äidin tissiposki pätee menehän jo mammimaan,
Niin lähti eukko tänä aamuna töihin räntäsateessa kävellen. Ei ollutkaan enää kyytiä oven edestä. Siinäpähän miettii kahdeksan kilometrin matkalla feministisiä kuningatarajatuksia! Minä luulen että muutaman aamun jälkeen loppuu vouhotus tasa-arvoista homojen ymmärtämisestä.
Kiitos aloittajalle potkusta perseelle.
Siis pistit äitisi kävelemään peräkamari nysvä
Äläpä iloitse liian aikaisin, kalahtaa vielä omaan nilkkaasi.........minäpä uskon että emäntä saa vaan käytöksestäsi uutta puhtia miettiä itselleen erilaista ja parempaa tulevaisuutta muualla kuin sinun seurassasi........näitähän on nähty ennenkin........
Sieltä se muija näyttää rämpivän töistä kotiin. Molemmissa käsissä on täysi muovikassi. Se on hyvä, silloin pysyy tasapainossa. Se varmaan kuvittelee että täällä on ruoka valmiina, heh. Söin kyllä juuri pitsapojan tuoman roiskeläpän joten voihan se haistella koteloa perunoitaan keitellessään.
Lähdenkin tästä huoltsikalle tapaamaan muita itsenäisiä miehiä jotta voidaan vaihtaa mielipiteitä miesasialiikkeen perustamisesta.
tätähän vihreät suvaitsevat ajaa kokoajan toukokin se vaihtoi akateemisen
vaimokkeen "sellaiseen kertakäyttö" sussuun
tasa-arvoa ja sukupuoli rajat pois
tee takkaan halot ite jos on kylmä
ihanaa vapautta
Voi näitä peräkamari nysviä reppanat joutuu tyytymään äipän kainaloon.
Sinähän sen tiedät kun hoonaat sekarotuista koiraasi hännän alle.
mikäs se nyt näitä Haaviston kannattajia zsuututtaa
veetuttaako kun antuuniokin joituis tekemään elääksseen jotain
muutakin kuin piip touhoillaan
se on mädättijien toivomaa sitä tasa-arvoo
kuitenkin parturi on ammatti toisin kuin lukion päästö paperi
vai jaettiinkos niitä proffessorin arvojakin jossain luukiossa
Sen on taas tuo vessan viemäri tukossa. Huoltomiestä ei viitsi kiusata, täytyy odottaa kun muija tulee töistä. Laitankin rassin valmiiksi, niin rouva saa alkaa heti kotiin tultuaan hommiin.
Minulla on tänään peilien pesu ja tyynyjen tuuletus. Ei ehdi viemäreitä rassata.