Leikitäänpä hieman ajatuksella vuokramorsianten hinnat nousisivat 10x20 kertaisiksi, laos aloittasi halvan perseen myynnin, paljonko menisi aikaa kun resut, lerpat, sika Amaliat onkopojat ilmestyisivät laosin palstalle kertomaan tai pilkkaamaan laosin pojujen paratiisia... josta saa bebaa 10 eurolla... viikko kaksi kuukausi....
Pattayan loppu...
Tadaatadaa
4135
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jälleen persläpilerpan haaveilua hoitokodissa. Sinällään kuitenkin hyvää, että on vain haavetta, ei pääse suomalaisten mainetta Thaimaahan pilaamaan.
Vanhoja ketjuja avaamalla, saa lukemalla ja vastaamalla kaikki ladyboy ja homoiluhaaveensa Pattayallakin hoidettua, jopa Chiang Maihin matkustamalla ja avioitumalla perseiCM:nä viattoman, uskollisen ladyboyhampulääkärin kanssa, joka ei oman kertomansa mukaan ole huora. Unohtaa ei myös pidä Hua Hinin ballinumban seikkailujaan, kiinteistöjen ja loistocondojen omistajana Thaimaassa. Ai niin, mainitsemisen arvoista on vielä korkealle arvostettu lento kapteeniutensa ja NASA:n salainen avustaja, puhumattakaan Vaisalan ansioistaan.
Ajatelkaa, että olemme tällaisen suuren lahjakkuuden saaneet pienelle palstallemme tuomaan valaistusta aamusta-iltaan päivittäin ja hoitohenkilökunnan huomaamatta öisinkin.
Niin unohtua meinasi poliisituttunsa Udon Thanista, tunteeko myös Jyväskylän antiikkipirssimiehen, luoja tietää? Ainakin väittää Jyväskylästä lähteneensä Thaimaahan.
Luoja ei kiellä suuria haaveilemasta, ovat hoitokodin tädit hänelle päivittäin kertoneet, kuunneltuaan taas juttujaan. Kuuluisa tohtori Hotakaan ei ole saanut häntä kirjoituksiaan lopettamaan, sadoista varoituksista huolimatta, banneja ei hänelle voi antaa, koska mielenterveytensä järkkyisi liikaa ja seurauksena voisi olla suuresta ylilihavuudesta kärsiville ihmisille tyypillinen sydänkohtaus.
Lapsi on terve kun se leikkii, mutta sairas, jos se ei osaa lopettaa.
Persehöpinäpoika taitaa olla aika kovassa puutteessa, kun pitää se perse tunkea jokaiseen keskusteluun ja aloitukseen? Perse siellä, perse täällä, perse perseen päällä ja perse, perse ja perse.
Jokainen pitäköön huolta omasta perseestään. Mitä sitä persettä toisille tunkemaan ja utelemaan että onko persettä vai eikö ole persettä ja millainen perse on ja mitä se maksaa vai maksoiko se mitään ja miksi se ei muka maksanut mitään se perse. Voi perseen perse ja voiperseen perse.
Perse.
Olen oppinut sanan itseltään lento kapteeni ballinumbalta, joka aina viljeli resuperse sanaa, lähes jokaisessa viestissään. Tuo ballinumbahan on myös Jyväskylän taksari, erään nimimerkkinsä mukaisesti.
Seura näemmä tekee kaltaisekseen, mutta vai tuolta osin, muilta osin en vajakin tapoja ole omaksunut...
No mutta sehän on mukavaa, että olet tältä korkeatasoiselta matkailupalstalta jotain sinulle tärkeää oppinut.
Jatka toki opiskelua, vielä on paljon opittavaa.