Naisenpuolta

Onkos Kyyjärvellä vapaita naisia ja mistä heitä parhaiten löytäisi? Jos aluksi ystävyyttä ja jos jotenkin kolahtaa niin katsotaan sitten jatko. Ystäviksi kelpaavat myös vanhemmat naiset, joten jos olet vanhempi nainen ja kaipaat seuraa niin ilmoittele. Pohojalaasen sanonnan mukaan viisaus asuu vanhoos naisis, ja olen huomannut pitävän paikkansa.

4

509

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • torttu38

      Villiviinissä on parhaat naiset on vanhoja ja nuoria on mistä valita.

    • Joulupu

      Eikö teillä siellä ole "Vastaanottokeskus"valmiina.lisätkää nyt kunnan väkilukua auttamalla
      Suomalaisia yksinhuoltaja naisia(Äitejä).Työttömyyttä on Suomessa joka kolkossa mutta nämä tekee Suomen valtiolle "Pyytettömää"työtä kasvattamalla lapsiaan/Lastaan.
      Samalla elämä synnytää uusia pareja ja kunta voi hyvin.Olkaa edelläkävijöitä.

    • Anonyymi

      Toyota hiacen (Ei ranskis viritelmä) kun ensin vaihdat niin jo löytyy.

    • Anonyymi

      Sitä on kaikenlaista harmia tänäpäivänä, coronat,naiset ja vaikka mitä. Kaikkea on ,kuin realisoinnissa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      93
      8088
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      40
      3882
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1906
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1360
    5. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      32
      1193
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      31
      1099
    7. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      11
      925
    8. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      847
    9. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      822
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      29
      787
    Aihe