Michael Schumacher

Jasper

on maailman paras formulakuski, ja kukaan ei voita Schumia tällä kaudella!

8

588

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ¨mkj

      hjuk ujuuihhjhgy

      • joo

        mieltä kuin edellinen !!!!!!!!


      • mikæl

        Kato, Häkkisen Mikakin tullu tänne foorumille antamaan kommenttejaan


    • Anonyymi

      Paska sai palkkansa.

      • Anonyymi

        totta turiset! aika rankasti sanottu, mutta tulipa ainakin sydämestä. muut vaan mielistelee kun ei uskalla sanoa pahaa sanaa ko "neidistä"


    • Anonyymi

      Ihmisten täytyy olla aika tyhmiä kun eivät osaa lukea rivie välistä shumin tilaa. Shumi on täysin vegaanisessa tilassa. Perhe vaalii yksityistä. Elikäs tämän vaimo haluaa jostain syystä pitää porkkanan hengissä. Todennäköisesti syyt ovat taloudelliset. Kaikkien muiden elintoiminnot oltaisiin jo lopetettu eli ns. letkut irti.

      Kyseessä on siis vain käytännössä eloton ruho jota koneet pitävät toiminnassa. Aivotoimintaa ei ole. Jos Shumi olisi tolkuissaan edes jollain lailla olisi se itse tullut jo julkisuuteen.

      Shumi vaimon toiminta on rikollista toimintaa. Poliisien tulisi suorittaa lääkärien kanssa kotietsintä ja todeta tilanne sekä repiä letkut irti.

      • Anonyymi

        Kerppenin reksi elää ikuisesti. On nykyään jo kyborgi. Voi tehdä myös paluun kilparadoille tulevaisuudessa, jos säännöt sallivat.


    • Anonyymi00008

      Porkkana mikä porkkana. Antakaa Corinan elää kuoressaan. Hän herää sitten, kun rahat ovat loppu. Ei siis näköpiirissä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      74
      1640
    2. Naantalin kylpylän ampujat

      Oli somppumatuja. Nyt mennään. Suomi on ruotsi.
      Maailman menoa
      16
      1107
    3. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      30
      1060
    4. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      132
      855
    5. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      189
      796
    6. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      64
      684
    7. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      191
      597
    8. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      79
      588
    9. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      48
      528
    10. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      507
    11. 69
      500
    12. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      32
      488
    13. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      57
      485
    14. Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?

      Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.
      Ikävä
      25
      457
    15. Jos kaivattusi olisi

      Vieressäsi niin mitä tekisit?
      Ikävä
      40
      417
    16. En tiedä mitä sanoa

      Siksi en vastannut😔
      Ikävä
      33
      413
    17. Kai sä mies ymmärrät..

      ..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast
      Ikävä
      28
      412
    18. Kiinni jäit

      Ei olisi uskonut sinusta
      Ikävä
      16
      399
    19. Päivän galluppi

      Minkälainen ehkäisy sinkkupalstalaisilla käytössä?
      Sinkut
      82
      398
    20. En usko et enää

      Uskaltaisit irl mitään
      Ikävä
      37
      396
    Aihe