Pystysitkö paneen naista

jolla paljon sellua? Saisitko seisomaan ilman viagraa?

19

2143

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kyllä vaan onnistuu

    • onnistuu hyvin ilman viagraa..

    • kylläsellua

      Mikäs sen parempaa on kuin riittävästi sellua. Mukavaahan sellaisen kanssa on piehtaroida. Ne, jotka muuta väittävät tai väheksyvät eivät ole kokeneet riittävästi.
      Muistakaa....sellua on siellä värkissäkin ja se jos nannaa tekee...............

    • anoreksia.ei.kiva

      Ei olisi mitään ongelmaa. Seksikkyys minun silmissäni ei ole ollut kiloista kiinni. Pikemminkin voisi olla ongelmia alipainoisen ja anorektisen näköisen naisen kanssa.

    • Helposti seisoo ja oikeestaan sopivasti pyöreä on kivan pehmeällä tavalla tiukempi pillustaan, kuin hoikemmat. Tuntuma naidessa siis täyteläisempi. Tissit ja peppu myös monesti pulleemmat, eli kiihottaa kyllä. Eipä oo tarvinnut seisokkiin apuja koskaan, oli sitten hoikka, treenatun timmi tai kurvikas pyöreämpi.

    • Khhkgvjn

      En. Enkä edes viagran kanssa. Läski, silava ja sellu näyttävät kamalilta ja tuntuvat epämiellyttäviltä koskea. Sorry.

    • Luonnollisesti. Skeletonin kanssa taas puolestaan en. Naisessa on oltava lihaa, pehmeyttä, muotoja, sen jälkeen vaikka sellua on niin ei sitten mitään merkitystä. BBW-naiset ovat parasta maailmassa.

      • Hyisaatana

        Mahtaa hikinen läskinen akka olla kiihottava


    • Biukkeli017

      Pystyisin panemaan ja useaan kertaan, lopuksi vielä nuolisin pillun puhtaaksi

      • Ccgghyy

        Sika


    • Reska
    • Onko se sinulle ollut ongelma? Onko meistä yksikään täydellinen? Jos siltä tuntuu,,,ole yhteydessä

    • JanneDez

      Kyllä ihanasti pullukka nainen tosiaan mua kiihottaa , ei todellakaan tartte mitään viagroja.
      Reheviä muotoja on niiin mukava hyväillä.

    • pullukkaa

      tuollaiset oikeen pulleat nuoret neidot vasta hyviä onkin, ovat halukkaita koska niitä ei valitettavasti nuoret kovin himokkaasti nussi kun timmiä mimmiä on tarjolla. niitä on kiva nussia oikein kunnolla . hieno katsella kun hikoavat ja vikisevät. usein niillä on ollut vielä melko tiukat piparit

    • viime yönä sain nussia 34 vuotiasta yli 90kg painavaa naista useampaan kertaan, oli oikein tiukkaa ja nopeasti kostuvaa tavaraa tarjolla, sain seisomaan ilman viagraa, ensi viikonloppuna otamme uusinnat pitemmän kaavan mukaan, kyllä pulleaa naista mielummin nussii kuin laihaa..

      • Ööröhröh

        Siis bylsit satakiloista syöttöporsasta päästelikö kunnon vinkaisun ja perun joka polkaisun välillä


    • Kyllä ja mieluusti.

    • Ketjun aloittaja naista mielelläni hoitaisin kunnolla ja monipuolisesti. Kiinnostaisiko?

    • IlmanMuutaJaHalunKanssa

      Pystyn jos muuten on jees. Ja jos ajattelee vain tuota sellujuttua niin pystyn silti.
      Mieluummin juurikin tuollainen kuin anorektisen luiseva.
      Ja pilluhan siinä kuitenkin on kanssa aika tärkeä juttu. Ainakin mielestäni tärkeämpi kuin se että onko sen antajalla sellua vai ei.

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sai sinut ajattelemaan mies...

      Ettet riittäisi minulle?😔
      Ikävä
      128
      1276
    2. Anteeksi

      että tein pahaa sulle. En ole täysijärkinen.
      Ikävä
      118
      1107
    3. Luulet olevasi pidetty

      Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap
      Ikävä
      97
      924
    4. Miksi olet sitten

      Yksin? Eikö kukaan kelpaa sinulle?
      Ikävä
      113
      847
    5. Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä

      Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa
      Ikävä
      271
      788
    6. Miten murun juhannus meni

      ❤️🤗 Muistithan olla kiltisti 😁😘
      Ikävä
      48
      705
    7. Kalateltta

      Ollaan tulossa Kuhmoon Kamarimusiikkiin jos majoitus viela jarjestyisi kuitenkin. Milloin kalateltta aukeaa naillanakymi
      Kuhmo
      18
      687
    8. Mitä ihanaa voisit tehdä, että saat kaivattusi?

      Mitä ihanaa voisit tehdä, että saat kaivattusi?
      Ikävä
      44
      649
    9. Milloin olet viimeksi ollut hänen..

      Lähettyvillä??
      Ikävä
      28
      627
    10. Miten j mies

      Sun juhannus meni?
      Ikävä
      49
      599
    Aihe