ELY - keskuksen mafiooso

Mihinkä viestiketju katosi. ELY-keskuksessa on hyvä tietää, että siellä on kyynärpäitään käyttävän mafiaperheen tytär töissä.
476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Laita nimeä vain esiin niin ei jää epäselväksi.

Äänestä

Voisi "nokkaneiti" itse kirjoitella reilusti nimensä esiin.

Äänestä
  • Oikein jotta ylläpito poistaa tämän tyhjäpään aloitukset. Ei ole kaikki inkkarit kanootissa jauhaa samaa paskaa eri paketissa

    Äänestä

Laittaa pikkurouva nimeään vaan esiin! Ollaan niin uteliaita, mikä tuon nokikaan nimi on.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hyvätietä kirjoitti:

Mihinkä viestiketju katosi. ELY-keskuksessa on hyvä tietää, että siellä on kyynärpäitään käyttävän mafiaperheen tytär töissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu