Kohteita poistunut

Olen seurannut Hesan saunallisia kerrostaloasuntoja nyt 2kk ja puolet kohteista on nyt myyty.
Ei voi kukaan väittää, ettei kauppa kävisi.
2365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joskus on hyvä vetää henkeä, miettiä pyyntihintaa, ottaa uusi talvinen kuva pihasta, vaihtaa välittäjää, myynti-ilmoituksen tekstit ja aloittaa ENSI-ESITTELY!

Äänestä
  • todistettu, että kaikki talviset ulkokuvat ovat jo viime talvelta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


8909809898 kirjoitti:

Olen seurannut Hesan saunallisia kerrostaloasuntoja nyt 2kk ja puolet kohteista on nyt myyty.
Ei voi kukaan väittää, ettei kauppa kävisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu