MARSUN ADOPTIO

eläinrakass

voisin adoptoida Marsun ilmoitathan jo sinulla on Marsu josta et pysty huolehtimaan sillä minulla on tarjolla loppuelämän asiantunteva koti.

1

382

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vääräpaikka

      Siihen mainostamaasi asiantuntujuuteen kuuluu mm. tietää, että marsusta on turha puhua yksikössä, sillä marsut ovat laumaeläimiä. Lisäksi siihen kuuluu myös jonkin sortin ymmärrys siitä, mistä kotia vailla olevia marsuja löytää. Se ei ole suomi24, vaan esim. tori.fi. Tälläkin palstalla voi periaatteessa kauppoja tehdä, mutta yhteydenpito yksityisesti ei onnistu eikä antamillasi tiedoilla pitäisi kenenkään sinulle marsuja tarjota. Jotainhan sinustakin pitää nimittäin tietää ennen kuin eläimiä lupaa luovuttaa, mutta etpä vaivautunut kertomaan yhtään mitään. Niinpä juttu toiminee parhaiten siten, että katselet vaikka torista kotia vailla olevia marsuja ja otat itse yhteyttä myyjiin etkä odota vain sopivien tipahtavan syliin ilman, että olet itse pistänyt asian hyväksi tikkua ristiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      176
      1632
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      106
      842
    3. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      735
    4. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      203
      618
    5. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      131
      594
    6. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      48
      556
    7. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      50
      538
    8. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      68
      536
    9. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      526
    10. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      15
      510
    Aihe