Pattayalla on lapsiperheen hyvä käyttää taxia.

Me olemme paljon matkailleet lapsiperheenä Pattayalle täältä Espoosta ja olemme todenneet parhaaksi meitä miellyttävimmäksi tavaksi taxikyydit kuskin ollessa samanhenkinen meidän 3 lapsen isän kanssa.

https://pattayaone.news/en/taxi-driver-filmed-masterbating/
173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moi mä oon Tero. Taksikuski. Ei kannata lähteä merta edemmäs vemputtaan. Mä vemputan mun c-mersussa Jyväskylässä ja kyllä asiakkaatkin saa vemputtaa. Älkää heittäkö kuitenkaan mun hiuksille settiä, sillä pesin ne linnashampoolla kun olin Naarajärvellä kuokkimassa rattijuopumuksista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


3LapsenIsäEspoo kirjoitti:

Me olemme paljon matkailleet lapsiperheenä Pattayalle täältä Espoosta ja olemme todenneet parhaaksi meitä miellyttävimmäksi tavaksi taxikyydit kuskin ollessa samanhenkinen meidän 3 lapsen isän kanssa.

https://pattayaone.news/en/taxi-driver-filmed-masterbating/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu