Linnan juhliinhan saa ottaa aveciksi vain avo-/aviopuolison ja Almalla oli avecina oma kaksoissisko. Tästä voisi päätellä jotain.
Onko Alma naimisissa/avoliitossa siskonsa kanssa?
Jotain_outoa
224306
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Anna oli myös kutsuttu omalla kutsulla (ei siis avecina), joten otapa ensin selvää ennekuin alat täällä kateellisena mollaamaan!
Feministilesbot on oksennusta
Mitä tästä voi "päätellä"? Valaise nyt hämmentynyttä :D
Tyypillinen lesbon aloitus.
Ystävyys, jopa sisarusten välinen yhteys tai työtoveruus on vissiin lepakoille vain pillun hakua.
Alma taitaa olla kovinkin suosittu lesbojen keskuudessa, mutta arvaahan tuon kun on itsekin kuin mikäkin lesbo: ruma, läski ja huonotapainen.
Ettei nuo adjektiivit pätisi sinuun kommentoija? Vilkase peiliin!
Jumalauta sinä olet tyhmä ihminen, trolli laatua mutta epäinnistunut siinäkin.
Molemmat saivat oman kutsunsa ja tulivat peräkkäin/yhdessä koska halusivat tukea toisiaan. Jännittivät nimittäin sen verran silmiinnähtävästi juhlatilaisuutta.
Monet julkkikset ja poliitikot halusivat Alman kanssa kuvaan koska fanittavat hänen taitojaan mitä suomessa ei olla osattu vielä nähdä.
"Sovimies". Epäsopiva mies siis tarkoitit varmaan, lue ylläoleva huolella. Taisi todella moni mies ja nainen olla siellä sitten lesbo.
Uusimmassa Seiskassa Alma esiintyy "rakkaansa" kanssa yhteisissä kuvissa. Tekstissä ei mainita "rakkaan" sukupuolta, vaikka lärvi on peitetty sydänkuvilla. Kyseessä on kuitenkin selvästi nainen. Alma on siis lesbo, mikä selittääkin hänen suosionsa ulkomailla. Siellä tämä salaisuus on tiedetty aiemmin.
Toisaalta kukapa nuori mies...
Jos lesbous on ongelma sinulle, älä tee siitä ongelmaa muille. Ymmärrän ettei vähäjärkiselle ihmisille tämä ole helppoa, mutta yritä kuitenkin.
Katkera ukko pillun puutteessa purkaa tuolla tavoin. :D On se niin hirveetä
mä katoin samaa.. mutta mikä kertoo että varmasti on nainen?
Olisi ihana jos olisikin.. :)
Sanni, Alma, Evelina, Saara.. mä ainakin tykkään :D
jess, on se. Se on N. Kallio!
Lesbous ja tukan omituinen väri ja pari diskojytkepiisip. Sillähän sitä pääsee suomessa julkkikseksi. Ulkomailla pitää olla vähän enemmän talenttia
Et näköjään tiennyt Almalla menneen asia toisin päin. Menestys tuli ensin ulkomailla eikä vielä silloin kotimaassa mainstreamit tiennyt hänen isosta suosiostaan mitään.
Kertoo jo olevansa mieleltään pöpi kuten Aaltoki. Onko tää lesbojen yhteinen nimittäjä. Mielenterveys horjuu.
Jos Alma ei omisi Alma, voisi luulla natsi-skini ämmäksi vrt. pukeutuminen. Kyl tästä tyypistä heti näki, et miehet ei kuulu kuvioon. Sen sisko on joku 100 vege tai muuta... Näyttää ihan aidsilta. Breikkaako maailmalla, en oikein usko kuten en usko Aaltoonkaan.
narskut menkää peilin eteen louskuttamaan
ja mul on nälkä
Alma on lesbo. läski sellainen. Miettikääpä mille sen haaru haisee.
Almahan seurustelee Natalia Kallion kanssa.
Mut laulaja Vesta taitaa olla myös naisiin päin! Onko kellään tietoa? Aahh, Vesta on super hot.
Sabina Särkän tiedän mutta kuka on Natalia Kallio? Jonkin sortin isoperseinen blondi ainakin..
Ihan hirveää ulkonäködissausta, kattoo vaan huutelijat omaa kuvaa. Alas mennyt tämänkin palstan taso. Ulkonäkö vain yksi osa ihmistä ja jos sisin on noin rumaa mitä täällä tuntuu olevan, täällä on ihan helvetin rumannäköistä porukkaa. Ei ulkonäkö pelasta paskalta luonteelta, huomaatte sen viimeistään vanhoina.