v-rod

onko v-rod hyvä pyörä kertokaa kokemuksia
61732
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tiedätkö mistä tietää että Jumalalla on huumorintajua? V-rod ja alkoholiton olut! ;)

Äänestä
  • nii tiedät

    Äänestä

Mielestäni siitä puuttuu jotain. Jos merkit muuttaisi, niin se kävisi esim kawasAKISTA....

Äänestä

Ei hirveesti innostanut. Jalat edellä mennään ja kaarteissa ei niin mihinkään. Etufillari niin kaukana ja haarukan kulma niin että muutenkin huonot etujarrut lukkiutuu. Kääpiöbensatankki ja siitä puolet reserviä.

Äänestä
  • hyvä pyörä ajaa! kulkee/pysähtyy ihan kivasti.

    Äänestä

  • v-max kirjoitti:

    hyvä pyörä ajaa! kulkee/pysähtyy ihan kivasti.

    Niin, jos vertaa v-maxiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hd-2005 kirjoitti:

onko v-rod hyvä pyörä kertokaa kokemuksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu