Poliisioperaatio Muuramen maastossa?

useita-partioita

Onko Muuramessa sattunut eilen illalla henkirikos?

14

1129

    Vastaukset 14

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • julkisensananneuvostolle

      Onko kellään mitään tietoa kuka tappoi kenet, koska asiasta
      ei saa laittaa uutislinkkiä tänne?

    • parantainenÄki

      Jyväskyläläinen tappoi ja heitti ruumiin Muurameen hämäyksen vuoksi.

    • Kuolemanakka

      Oliko jääkiekon varustekassissa?

    • Hgsfhvv

      Kuka uhri oli?

    • kualepp

      Turvapaikanhakijat jotka majoitettu Muurameen

      • Noöööää

        Vittuako se teille kuuluu kuka oli


      • Korvillevetäjä
        Noöööää kirjoitti:

        Vittuako se teille kuuluu kuka oli

        Ole Hintti hiljaa tappaja pitää saada kansan tietoon jotta osaa varoa.


    • jiikooäl

      Jaahas hippi T K on ainakin toinen tekijöistä, syykään ei ole mikään sellainen miksi uhri piti piestä hengiltä, mutta kun tämä T K niin kova päihteitenkäyttäjä että oiskohan vaan niin että harkinta pettänyt pahasti. Aika reppanahan tämä T on ollut aina, päihteitä käyttänyt todella monia vuosia lähes päivittäin. T K ei kykene tekemään kellekkään pahaa ilman kättä pidempää. Ihmettelinkin mihis T hävinnyt mutta nythän se on selvää missä se lymyilee.

    • rreessty

      eipäs muuten ole

    • lukkopainija

      Joku sano et se tappaja olis narkomaani Sinikunnas. Montako vuotta se saa istumista miiloin asia on esillä käräjillä ? Mitä millon saatana sanokaa??

    • Taunotapletti

      Missä se narkkari lusii nyt ?

    • Nelssoni

      Jotkut käräjät sillä painijalla on Torstaina 29.3.2018 kello 9.30 en tiedä onko tappo esillä vai joku monesta monesta muusta jutusta. Käykää kuulolla.

    • Ponttiuspilatus

      Tänään paholainen tuomitaan ja ristiin naulitaan.

    • qqqaataa

      Varsinainen "urheilija" kamppailulajin harrastelija,onko sitten käynyt peruskurssia pitempään,tiedä häntä sitten. Yhden vinkkupullon takia lusimaan...säälittävä tyyppi.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      111
      727
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      42
      519
    3. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      36
      472
    4. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      50
      470
    5. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      17
      419
    6. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      92
      398
    7. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      33
      391
    8. Haluat siis irl

      Ettemme ole missään väleissä?
      Ikävä
      43
      355
    9. Mies kyllä lähestyy naista

      jos on oikeasti kiinnostunut. Tämä muistutuksena.
      Ikävä
      46
      353
    10. Martina ja Muhis vaan ystäviä

      Selityksiä tältä tyrkyltä löytyy, eikö kehtaa puuma sanoa, että seurustelemme. " Tää nyt on tämmönen alku vielä". Eiköhä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      130
      352
    Aihe