Vai mistä tälläinen mussutus hinnoista?
Oletteko kaikki köyhiå?
ihmettelijää
23131
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
No ei olla. Köyhät ja pihit valittaa.
Itse pistän rahaa siihen mikä on kivaa. Jotkut pihit säästävät kaikessa ja kai täällä netissä jokunen persaukinenkin on.
kysyppä Miljonääri Lehtiseltä
Kohtuuton valitus lipunhinnoista ja narkoista. Jokainen jättäköön käymättä jos ei ole varaa maksaa. Parin euron takia en itse jätä menemättä minnekään vapaa-ajan harrastuksiini.
sää oletki Golfari
En ole golffari vaan tavantanssija. Äänestäkää jaloillanne ja lopettakaa valitus.
Elämässä on muutakin kun tansseja, johon jotkut säästää rahaa, esim matkustelu. Jotkut voi olla työttömiäkin esim YT-neuvottelun seurauksena ja uutta työtä on vaikeaa saada, kun maahanmuuttajat vie kaikki hakemat työt. Joten helppo joillakin tanssiyrittäjillä on helppo valittaa toisten hinnoista valittelusta, kun itsellä on oma tanssiyritys.
Persun kommentti tämä edellinnen. Varo vaan maahanmuuttajat vie sun työt, naiset, rahat, tanssipaikat ja ihan kaiken. Mistä näitä pöllöjä sikiää!!!!!!!
Niinpä, maahanmuuttajat ei vie muuta kuin Eu tukea kolmisen vuotta ja sitten ovat samoilla viivoilla kun kuka tahansa. Siis ne harvat jotka ylipäätään saavat turvapaikan.Todellisuudessa kuitenkin heikommilla ovat jos eivät opi suomen kieltä.
Itselle kyllä hakevat turvapaikkaa, mutta raiskaavat naisia, joten naiset eivät ole turvassa. Jopa ryöstelevätkin paikkakuntalaisia aseella uhaten, joten heiltä ei ole kukaan turvassa.
Ei Tarkoita et on köyhä jos ei suostu ryösttettäväksi ei ole hullu joka pyytää hullu on joka maksaa
Yleensä jolla on rahaa on kaikkein itsarin,ei sitä muuten olisi,,,eräskin naispuleinen tanssinopettaja menee aina. Pummilla Paville
Mä tiedän sen naisen. Onkiminenkaan Euroopan omistaja
En Mää oo
En ookkaan
Ai sinun mielestä on köyhä jollei halua maksaa ryöstöhintaa,,,,,--taidat olla TYHMÄ OTUS
Mitä enää piipität tätä samaa. Sinulla ei ole paria euroa ylimääräistä tansseihin se tuli jo selväksi älä jatka enää.
Mä en oo köyhä ja just siitä syystä, et en ole koskaan suostunut maksamaan ryöstöhintoja mistään. Tuotteen pitää vastata hintaa eli pitää olla hintansa väärtti.
Vielä jatkuu se piipitys, jäikö levy junnaamaan,,,,,samaaa samaaaa samaaaa samaaa paskaaaaa.
Kyllä 18 ekeä lipusta on ihan ok jos saa sen edestä painella 100 lasissa koko illan ja pusun vielä kaupanpäälle.
Ja tämä kommentti suoraan Ruususta
Haii, mie tuun tänään viissatasella sisään jo kaheksalta, mitäs mie.
Jos ei oo vaihtorahaa, minkäs mie sille mahan.
Malmia on.
Haiii.
Ja narikka on bitcoinin, niihä?
Valintoja on tehtävä arjessa
https://www.youtube.com/watch?v=kDr0SAxv80U
- Huomaa kyllä , että pariskunnat loistaa poissa tansseista
valitaan se koti-ilta.
- Vesipisteen poistokin vie asiakkaat
- Narikan hinnan nosto saa takit jäämään autoon
- viikonloppuna tanssitaan vain se yksi ilta