Tää aihe ei varsinaisesti kuulu tänne, mut asia mua kuitenkin paljon ihmetyttää. Mä olen 18- vuotias tytteli ja haluan vieläkin leikkiä barbeilla!!ihan oikeasti! mietin vain onko mulla kohtalotovereita?
Mä oon ihan tavallinen, normaali nuori, poikaystävä on, tosin sekin vähän ihmettelee mun mieltymyskiäni. Käyn baareissa, liikun kavereiden kanssa (ne ei tiedä..), mut silti mä kaipaan vieläkin lapsuuden leikkejä, haluan leikkiä uudestaan! Kertokaa, mikä vialla ja onko muitaki?!
i'm a barbie girl
tuija
5
313
Vastaukset
- bb
mulla ei oo ihan samanlaista ongelmaa, mä vaan olen barbi ajatusmaailmaltani ja ulkonäöltäni. jotain barbileikkiä tämäkin kai.
*toivoo: bb-betty barbie* - spike jonze
Kuinka barbiet liittyvät rakkaus-aiheeseen?
- poitsu
tottakai, Barbie ja Ken!!
- spike jonze
poitsu kirjoitti:
tottakai, Barbie ja Ken!!
Jaa, no mulla ei kokemusta barbeilla ja keneillä leikkimisestä, sulla ilmeisesti on.
- Sofia
Mitä vielä, musta on kiva leikkii kinderyllätyksillä, vaik oon jo 15. Sit mä leikin aina (tosin käytännön syistä) mun serkkujen kans jotain intiaanileikkejä ja pelaa pokemonpelejä (sillon ku ne on meil), totisesti olen sairas.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 713115
- 922885
- 512115
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201575- 151349
Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..51338Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131301- 181280
Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein131273Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin241232