EPÄILEN PRESSAN PERMAN VAHVUUTTA ENÄÄ LAPSEN TEKOO

PRESSA ON JO 70V. VANHUS EI OO PERMAS ENÄÄ POTKUU RIITTÄVÄSTI
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Adjutanttien tehtäviin kuuluu presidentin avustaminen kaikissa tarvittavissa tehtävissä, kuuluivat ne sitten työ- tai siviiliasioihin. Jos Niinistön adjutantilla on kesäkuun neljäntenä taas uusi korkea-arvoinen mitali rinnassa, niin asia on päivänselvä.

Äänestä

Tai sitte se on Putin. saattaa se tietenki niinki olla,sikäli jos silläkään mitään omia lapsia on.
Isottelijat kun yleensä tuppaa olemaan munattomia.

Äänestä
  • Sinähän sen tiedät eunukki

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


3ERFFF kirjoitti:

PRESSA ON JO 70V. VANHUS EI OO PERMAS ENÄÄ POTKUU RIITTÄVÄSTI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu