Érektiohäiriön hoitoon on tullut uusi hoitomuoto, ultraäänihoito. Lääkkeiden syönti ei kiinnosta, mutta tuota voisi kokeilla. Aikalailla kallista on yksityisillä lääkäriasemilla. Onkohan täällä Etelä-Pohjanmaalla yhtään hierojaa/fysioterapeuttia, joka olisi perehtynyt asiaan? Monella kuitenkin noita ultraäänilaitteita kuitenkin on käytössä.
Vastaukset 1
UÄ hoito yhdistettynä hierontaan on tehokas apu moniin seksuaaliongelmiin. Mielestäni Pohjanmaalla on yksi tai kaksi ko koulutuksen saanut ammattilaista. Jos löydän lisätietoa voin laittaa viestiä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651358
- 1131040
Tämä meidän välinen tilanne
Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen37835Mitä Kärnässä tapahtui?
Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.12797Rakastamisesi tarkoitus
Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki54735- 70708
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää52694- 69646
Ei enää ulkoteltta ruokaa.
Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,33644Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä
Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle23621