matkatoimisto TUI-Veranda Palmar TTT hotelli
kokemuksia all inclusive hotellista, sijainnista yms
2 viikkoa ois tarkoitus olla Pääsiäisen tienoilla.
Veranda Palmar TTT+
Tepuliini1
2
473
Vastaukset
Kokemusta ei ole, mutta sijainti on rauhallisella alueella itärannikolla. Kävelymatkan päässä on Belle Maren pikkukylä, jossa useita merkkivaatteita valmistavien tehtaiden myymälöitä.
Lähin isompi kaupunki on Centre de Flacq.
Lähistöllä myös hyviä snorklauspaikkoja.- Tepuliini1
Entä millainen on hotellin kuntosali ja sauna?
Jostain luin että ilmainen 20 minuutin hieronta ja 1 illallinen rannan ala carte ravintolassa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462362Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648