Alkanut uusi suhde ja potenssiongelmia melko varmasti jännitystilasta johtuen.Viagra ja cialis testattu muttei apua.Testosteronitaso alhainen ja korvaushoito suunnitteilla.Voiko piikkihoitoa kuitenkin aloittaa välittömästi koska suuri tarve saada tämä asia kuntoon?Kokemuksia siitä?
Piikkihoito
8
1726
Vastaukset
- 00peri
Ei sitä aloiteta ennen kuin on kahteen kertaan mitattu arvot. Menee pari viikkoa varmaan. Lääkärikäynteineen. Yksityispuolella. Vaikutuksia tasojen nostolla saa odottaa viikkokausia.
- Fhhhhjjjh
Kellä mitenkin minulla riitti yksi mittaus ja respti tuli.
- Eipiikkipelkoa
Olen käyttänyt lähinnä sildenafiiliä jo monta vuotta, mutta teho ei tahdo aina riittää. Urologini kysyi, haluaisinko kokeilla pistoshoitoa ja minähän halusin. Voi pojat, on muuten tehokas lääke. Ei tarvitse yhtään pelätä rakastellessa erektion pettämistä! Pistos on helppo tehdä, eikä tunnu juuri miltään, neula on niin ohut. Ainoa haitta on kallis hinta. Ruotsista saa 10 mikrogramman Caverject Dualia puolta halvemmalla kuin Suomesta! Jo sulla on jo reseptit pillereihin, niin varmasti lääkäriltä saat myös piikkireseptin. Kirjoitahan tänne, jos homma onnistui.
- Timppa1214
Joo sain reseptin helposti caverjektiin ja lääkäri neuvoi suullisesti käytön.Täytyy testata.
- Eipiikkipelkoa
Joko olet testannut?
- kerroihmeessä
Onko kokemuksia Caverjectin ja Invicorpin käytöstä? Toinen ainakin on kivulloinen joillakin. Mitä kokemuksia on jommasta kummasta?
- Timppa1214
Piikitin 2 kertaa caverject dual 10 eikä homma toiminut.Varasin ajan urologille piikitykseen koska epäilin piikittäneeni huonosti/väärään paikkaan.Oli suuri pettymys kun sekään ei onnistunut koska usko kyseisen lääkkeen toimivuuteen oli korkea.Lääkäri sanoi että voisi onnistua 20:n annostuksella.Se testaamatta kun meni usko asiaan.Nyt kyllä koettelee!
- Elämänkeväät
Todennäköisesti liian pieni annostus. Minulla 15mikrog antoi vain puolittaisen tuloksen. Seuraavaksi yritän kahtakymppiä.
Ja sitten Invicorpia koska caverject minullakin kivulias.
Turha siinä on mennä maksamaan urologille pelkästä piikityksestä kun sen voi itsekin tehdä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16712601
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1525446Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454710Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493679Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392778Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1201935Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1101696Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3641617Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1071533Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361471