Leppoisa, mukava ja kaikinpuolin keskustelutaitoinen 51v. lapseton ja nuorekas heteronainen hakee kevääksi/kesäksi matkaseuraa. En polta, enkä käytä alkoholia, mutta jos itse käytät näitä niin se ei minua häiritse eikä ole ongelma. Lähinnä olen kiinnostunut ns. aurinkolomasta. Matkalta odotan, ja haluaisin auringonottoa, uimista, leppoisaa oleilua ja mahdollisia veneretkiä tai muuten lomakohteeseen tutustumista kävellen jne. Voit laittaa myös sähköpostia os. acnes@suomi24.fi
Luotettavaa ja mukavaa matkaseuraa hakusessa
10
835
Vastaukset
- pe-77
Kiinnostaako 2 vko-2kk 77v papperon seurassa vuokra-asunnossa avustajana,, peräänkatsojana? Oma mh.
- Apuun
Täältä löytyy apua. Mikä on papperon sähköpostiosoite?
- Tita64
Fysioterapeutti 53v vapaana matkaseuraksi kulukorvauksella keväällä 2018.
tita. vaara@gmail.com
- Eurooppaan
Hoida kuule itse itsesi.
- Eurooppaan
Jos kuitenkin käyttäisit omaa nimimerkkiäsi kirjoittaessasi vastauksia tänne. Kiitos.
- Bony
Minua kiinnostaa, olen varannut aurinkoloman kesäkuun alussa mutta hakukas lähtemään elo- tai syyskuussa.
- olavi18
Eläkkeellä olen ja utelias. Valmis lähtemään. Minulle käy museot, ranta... Yksin on tylsää lähteä.
- paljonmatkaava
Kiinnostaisiko matka ke-su huhtikuussa Barcelonan lähellä olevaan kaupunkiin Finnairin lennoilla?
Matka on jo varattu hyvällä hotellilla varustettuna. Mukaan mahtuu joko lentolipuilla 258€ tai lento+oma hotellihuone aamiasella 547€.
Nuorekas mies 52 - Italiaan
Olisitko kiinnostunut Italian matkasta huhtikuun viimeisellä viikolla? 66v luotettava, huumorintajuinen heteronainen matkaseuraa vailla samoilla ajatuksilla.
- Jarmojukka
Hei. Nimeni on Jarmo Vainionpää, 57v. Olen 180 cm pitkä ja painan n. 85kg. Asun Järvelässä, lähellä Lahtea. En polta enkä juo alkoholia. Harrastan tanssimista ja soitan musiikkia. Olen sinkku. Olen myös leppoisa, mukava ja tykkään keskusteluista. Lähetä vastaus. E-mail: vainionpaajarmo86@gmail.com voit myös soittaa. P. 045-2182627
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081681Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1011622Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1011535Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541402Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341364Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48898Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115885Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii441879Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai293832Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347818