star rider...

nemunen

onko star riderpakko ladata jos haluaa hypätä,taluttaa tai muuta vastaavaa ja jos on niin miksi sillä star stable on muuten minun lempi peli mutta jos joutuu maksamaan hyppäämisestä tai taluttamisesta niin eikö se olisi hieman tysää ja tyhmää

3

197

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • juttumeneeniinet

      Star rider on pakko ostaa jos haluaa taluttaa tai hypätä, ja se on siksi että se peli ei ole ilmainen pelata. Se ei ole tylsää eikä tyhmää, vaan elämää koska pelien ylläpito ja kustannukset eivät ole ilmaista.
      Serverien ylläpito maksaa, henkilökunnan palkat maksaa, gmien palkat maksaa, pelin suunnittelijoiden palkat maksaa yms yms yms. Star stable joutuisi sulkemaan jos se olisi ilmainen.

      Se ilmainen pelattavuus on niinsanotusti demo koko pelistä, maksamalla kuukausittain jäsenmaksun(tai ostamalla lifetimen) saa käyttöönsä koko pelin.

    • Hyppääminen on ilmaista ja käy ilman Star Rideriä. Voit myös taluttaa ilman sitä, jos ostat ilmaisella kokeilujaksolla hevoskouluttajalta talutushihnan. Sen saa kouluttamalla hevostaan ensin hintaan 100 Star Coins.

      Star Riderillä avaat myös moninkertaisesti suuremman alueen kuin aloitusalue, paljon mielenkiintoisia kohteita ja uusia ja jännittäviä tehtäviä. Suosittelen!

    • Anonyymi

      Ilman star rideriäkin pystyy hyppäämään!!!!! Painat vaa O ei oo vaikeeta!!! Ja talutuksen voi OSTAA kun on lvl 7 sen voi ostaa hevosen kouluttajalta!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sinä näet

      kun katsot peiliin?
      Ikävä
      112
      1431
    2. Se helpottaisi oloa jos

      Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin
      Ikävä
      88
      1297
    3. Palsta kysely..

      Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott
      Sinkut
      135
      1043
    4. Missä väleissä ollaan

      Jatkossa? Vai ollaanko missään? Koetko ikäväksi näkemisen)
      Ikävä
      68
      964
    5. aivan mieletön ikävä

      paha olo 😥🫣 kaipaan sua 😔💔
      Ikävä
      39
      897
    6. Riittääkö vielä

      Pelkät kuvat? 😉
      Ikävä
      71
      863
    7. Haluatko naimisiin kaivattusi kanssa?

      Alttarille astelette
      Ikävä
      97
      857
    8. Mitä toivot

      Välienne olevan?
      Ikävä
      75
      846
    9. Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa

      Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.
      Ikävä
      54
      822
    10. Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun

      Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että
      Ikävä
      39
      774
    Aihe