Eilan kanssa saunassa

Jallu

Istuttiin Eilan kanssa saunassa ja heiteltiin löylyä.Eila pesi tissejään ja minulla seisoi heti.Eila sanoi että haluaa nussia.Talutin Eilan lauteilta ja nostin kiukaalle istumaan hajareisin.Pakaraläskit sihisi ja kitura täytti saunan minun jyystäessä 34 senttisellä kullillani Eilaa kakkoseen.Mällit roiskin kiville ja aromit tihenivät.Lopuksi Eila juoksi järveen perse punaisena ja minä huuhtelin spermaisen kullini kossulla.Lauantait on parhaita.

3

16910

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • KerrertR

      Miksi tyydyit vain 34 cm kyrpään - olisithan voinut kuvitella itsellesi 67 cm:n kyrvän.

      Miksi tyydyit vain Eilaan - olisithan voinut kuvitella myös Eilan kaverit Liisan, Tuulevin ja Minnan istuvan kiuaskivillä ja antavan sinulle persettä.

      Miksi sinulta tuli vain kerran - olisithan viidessä minuutissa kyennyt tulemaan 7 kertaa.

      I Wonder why? I wonder who? Mutta tiedän, että sinulla ei ole 34 cm:n kyrpää ja kirjoitat salanimellä. Sinulla on yli 45 cm:n kyrpä - minä tiedän!

    • hyvä

      kiva ja ytimekäs kertomus...

    • jeessh

      ai että kiukaalla... aika uskottavaa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      66
      4261
    2. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      65
      4084
    3. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      36
      3522
    4. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      16
      3093
    5. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      34
      2769
    6. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      14
      2552
    7. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      2264
    8. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      13
      1387
    9. Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi

      Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta
      Ikävä
      157
      1252
    10. Mitä ajattelet

      Mies minusta tänään?
      Ikävä
      80
      1036
    Aihe