Istuttiin Eilan kanssa saunassa ja heiteltiin löylyä.Eila pesi tissejään ja minulla seisoi heti.Eila sanoi että haluaa nussia.Talutin Eilan lauteilta ja nostin kiukaalle istumaan hajareisin.Pakaraläskit sihisi ja kitura täytti saunan minun jyystäessä 34 senttisellä kullillani Eilaa kakkoseen.Mällit roiskin kiville ja aromit tihenivät.Lopuksi Eila juoksi järveen perse punaisena ja minä huuhtelin spermaisen kullini kossulla.Lauantait on parhaita.
Eilan kanssa saunassa
Jallu
317443
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Miksi tyydyit vain 34 cm kyrpään - olisithan voinut kuvitella itsellesi 67 cm:n kyrvän.
Miksi tyydyit vain Eilaan - olisithan voinut kuvitella myös Eilan kaverit Liisan, Tuulevin ja Minnan istuvan kiuaskivillä ja antavan sinulle persettä.
Miksi sinulta tuli vain kerran - olisithan viidessä minuutissa kyennyt tulemaan 7 kertaa.
I Wonder why? I wonder who? Mutta tiedän, että sinulla ei ole 34 cm:n kyrpää ja kirjoitat salanimellä. Sinulla on yli 45 cm:n kyrpä - minä tiedän!
kiva ja ytimekäs kertomus...
ai että kiukaalla... aika uskottavaa!