Jani Kokki aloitti avantouinnin lääkärien avustamana kokeiluna ja kas kummaa neljän kuukauden jälkeen hän oli parantunut täysin syövästään!
Lääkärit olivat ihmeissään!
Nyt on aloitettu suuri lääketieteellinen tutkimus syövän parantamisesta avantouinnin avulla.
AVANTOUINTI PARANTAA SYÖVÄN !
6
1863
Vastaukset
- Kolikärrynakseli
Tarkoitit varmaan, että hän harrasti avanneuintia sairaalassa kuukausitolkulla!
Hahahahahaaa!
Missäs muuten Toivo on?
Kun ei oo kirjotellu fatwojaan palstalle! - hyvääKehitystä
Koululääketiede rupee kallistuun aivan selvästi luontaishoitojen puoleen, kun omat piltsuhoidot ei tehoo.
- avantouimarit
Joopa, joo! Jani Kokki värkkää omien avatojensa kanssa useita kertoja päivässä, kun ei mennyt ajoissa hoitoon, vaan värkkäsi huhaahoitojen kanssa. Todellista avantohoitoa!
- Kolikärrynakseli
Muistaakseni Jani Kokilla oli lääkäreiden aiheuttama AVANNESYÖPÄ .
- Skepponen
LOGIIKKA PETTÄÄ, LOGIIKKA PETTÄÄ! Ensin oli syöpä ja avanne tehtiin, jotta säilyisi hengissä!
- eläköityny.mies
Olin parin talven aikana avantouimari. Seuralla oli kaminalla lämmitettävä mökki ja palkattu lämmittäjä ja avannon aukipitäjä.
Sitten kaupunki teki kopille purkupäätöksen. Se huomasin että avannossa käynnin jälkeen pissa tuli paineella ulos. Nyt ei lääkkeetkään pysty samaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
Jotenkin se harmittaa
Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian46700Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti
Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os2652Haluan kysyä vain yhden asian
Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs39579- 73562
- 22512