kyllä on nuukan saitaa porukkaa tuo huutokauppa AKIN isäntäporukka. Nuoret kasvavat teinitytöt salibandyjoukkoineen tulee paskahommiin , niin tarjoilu oli ala-arvoista Euron Makkarapaketteineen, varmaankin jäi osalle ns. nälkä. Toivottavasti AKI rahoitti edes vähän jengiä Sponsorirahalla,,,,
saita mikä saita
10
532
Vastaukset
- kansi-vakkaan
Perjantain huutokaupassa myynnissä kohde 111 yhdestä puusta tehty hattu... juurikin sopiva puupää-rengille. Kyllä kelpaa se päässä kävellä kylällä kirjasto-Muumin kansaa.
- jä889
joo,jonkin verran seuraan välillä kyseistä ohjelmaa,jos ei muuta tekemistä ole.se kyllä on totta,että saatanan saitaa porukkaa.makkarapaketilla pitää nuorten työt tehdä,isotkin.läskiperseet sitten vain naureskelee tyytyväisinä,vitun kohjot.varmasti ei sponsoroi mitään joukuetta.
- penninvenyttäjät
katos kun heil ei oo varaa sponssata, jos sponssaisivat niin sitten heil ei olis varaa ostaa asuntoa Fugesta ja kierrellä ummikoina ulkomailla. vain köyhillä on varaa pelailla hedelmäpelejä ja lahjoitella rahojaan pois
- naurua_naurua
Eipä taida pulleroille olla Venloja tulossa tänä(kään) vuonna. Se juna meni jo !!
- kahvitnäppikselle
elä koske mun naurunappulaan
- klouiyytolhb
tosi köyhä ohjelma. Mitenkähän käy puolen miljoonan tulot kun ohjelma loppuu? Kuka tuota krääsää menee vapaa ehtoisesti ostamaan , jos ei pääse telkkariin?
- HyllyllinenPannuja
Kyyyllä minä ainaskin meen sinne kuparipannuja vonkaamaan, ei minulla terveen papereita ole
- einaurata
ihmeen pitkään se suosio on kestänyt. On sillä pulskalla juntilla melkolailla pakkautunut nestettä päähänkin. Yksinkertainen formaatti yksinkertaisille ihmisille. Kyllä muun tv tarjonnan täytyy olla tosi surkeaa jos joku tuota katsoo.
- salakatseluako
taidat itsekin salaa tirkistellä joka kerta
- naurua_naurua
Kohta päästään nauramaan, kun Maharadzat ja renki jää ilman Venloja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081705Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031679Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1021593Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541409Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341369Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.49916Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii460915Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115891Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai294853Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347821