Olin linja-autossa, viereen taakseni ,oliko jo vai istuutuiko ,nainen. Olin huppelissa ja aloitin keskusteun, aivan viattomasti. Tämä nainen otti hörpyt viinipullostani, oli ihanan, yllättävän ystävällinen. Kohta huomasinkin hänen kauniin ihonsa kauniin korunsa takaa. Hän itse ilmoitti, että hänellä on myös tällaiset korvakorut. Ei ollut vaikea kohta tajuta, että tässä oli kaunis, kypsä nainen ,juuri minua varten. Itseänikin olen kuullut mainittvn komeaksi. Kaikki pelimerkit sopivat yhteen.
Sitten linja-auto tuli asemalle ja minä tollo kännipäissäni unohdin koko naisen,. Voin vain kuvitella kaiken mitä olisi tapahtunut, jos olisimme lähteneet yhdessä.
Elämäni tyydyttävin orgasmi, kun vaimoni ei olllut antanut minulle 1,5 vuoteen.
Vain tolloille
nettilippu
3
10251
Vastaukset
Ehkä tapaatte seuraavalla matkalla.
Suosithan julkistaliikennenttä...- Anonyymi
En. Ajan mopolla.
- Anonyymi
Aja niuvanniemen drive in kaistalle siellä spede pyllistää ja pieraisee buaahaa
Ketjusta on poistettu 23 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk885651Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6493703SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1093052Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no3372890"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1251922Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6841841Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti151603Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4871463Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re251451Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .2291131