En tiedä mutta asensin sen kurttauksen deb paketista ja nyt koneella on ja pysyy. Ei löydy sovellusvalikoimasta eikä Synapticista. Ei myöskään apt sitä löydä. Moska kaatuu heti käynnistäessä, ei tuosta edes pelaamiseen ole :(
Miten poistan ePSXe ohjelman
enasennawitutinta
487
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Juodaan kaljaa ja viinaa, myydään huolemme Kiinaan
Sammuta se youtuben karaookke ;-)
Tuo asentuu kotikansioon .epsxe, siksi ei löydy asennuksista.
On kyllä hirveä kurttinki tuo em. ohjelma Sama asentaa sovellusvalikoimasta pcsxr niin toimii heittämällä jopa 3in1 kärkkäisen "nyt" 7,95€(tjs) pleikkarin kaltainen(kopio) alelaariohjain(tärinät muka siinäkin, eip ole tärissyt, vaatii jonku nhl-pelin?). Ei tarvi kuin vaan yhdistää (reboot jos ei sattumalta mitään (riippuu versiosta.ko)).
Makiasti toistaa tuon vnahan ps1 pelit, tosin ps1-muistikortille ei ole tietokoneessa paikkaa joten nuo huipputulokset pitää kirjata paperille. (hävisin itselleni 42 sekuntia erään pätkän pohjista vaikka ajoin tykimmillä( 2x) autolla. Puolet laiskemmalla autolla on pohjaaika...) Kiva palata vanhaan jota ei ikinä voi kumota ;).