kun Hämeenlinnassa ollaan, niin ei kai voitu odottaa että remontoidussa uimahallissa kaikki menisi putkeen. Puolen tunnin kassajonot ja vaatekaapeista puolet pimeänä. S..tanan tunarit, eikö mitään testattu, ennnkuin yleisö päästettiin sisään.
Uimahallin naruilla
stanana
362
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kannattaa nyt kuitenkin ottaa huomioon, että uimahalli on Hämeenlinnassa joten ihan normi hommaa että hommat menee täysin perseelleen vai tuleeko mieleen edes jotain pientä onnistumista viime vuosina kaupungissa nimeltä Hämeenlinna?
scc, tapahtumaton puisto, parkkitalot, rautakauppakeskittymä centra, kantasairaala radan varteen, innopark, aulangon, luxus huvilat ja lista sen kuin vain jatkuuuuuuuu
Unohdin ilmoittaa että naisten pesutilojen vessassa vettä valuu katosta pitkin kylmävesihanaa. Siivooja huomannee.....