Sä lupasit mulle

mitenkäskävi

NIIN???? ? ;) ....

24

264

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Aloittajaltaaaa

      Eli siis T-miehelle

      • kävimitenkävi

        mitä sit oon luvannut? On joskus vähän höttönen ajatus niin ei aina muista mitä on tullut luvattua ja mitä ei.


    • Sivustahuomannut

      Jättäkä jo se T rauhaan

    • en-muista

      Mitä lupasin? Vetää turpiin vai???

      • tämäalkaariittäänyt

        Polliisitko haluut ovelles vai??? Uhkeus se on nettiuhkauskin? Yhden ja toisenkin kerran jo katsoin läpi sormien tuota touhua!!!


      • oletharhainen
        tämäalkaariittäänyt kirjoitti:

        Polliisitko haluut ovelles vai??? Uhkeus se on nettiuhkauskin? Yhden ja toisenkin kerran jo katsoin läpi sormien tuota touhua!!!

        Mikä uhkaus?? Kysyin vain!!!


      • mietintäeilupaa

        En ole luvannut mitään.


    • voitkokertoa

      Pakko sanoa etten ole luvannut kenellekään mitään, koska en ole kertonut ajatuksistani kenellekään. Mitähän mahdat tarkoittaa tällä?

    • T ja J ovat kovasti näillä palstoilla. Onko nimet kenenkään tiedossa. Mitähän niiden kirjainten takana on.. joku tarina kumminkin.

    • Promisemyself

      Nyt lupaan nuuskutella änä vuonna jonkun miehen haaroväliä, ihan vaan because i can... ja muutaman muun seikan vuoksi. Kohde tullaan valitsemaan erityisen huolellisesti.

      • Freewomenfreecountry

        Ja tämä siis yhteiskunnalliskasvatuksellisena urotekona. Että osaatte merkityksellistää oikein aikomukset ja motiivit. Kera keskarin. Harmillista, kun en nyt koe olevani varsinaisesti mitään opettaja-ainesta. Kutsumuskin puuttuu, tai menee vähän ohi... Mutta mitä sitä ihminen ei tekisi maansa hyväksi.


    • Enolerobottien

      Mitä hän lupasi?

    • 5cardcharlie

      Taidan pitää eräästä tytöstä hieman, ei ole mikään missi, eikä ole pallon-muotoinen naama kuten sara chavakillakaan, mutta jostain syystä, jota itse en voi vielä käsittää.

      Erittäin hyvä kysymys älykkäille arvaustytöille, josta puhuimmekin erään saksalaisen ihmisen kanssa, entä jos: viestejen kryptaus hoidetaan aivan ilman mitään aikaa, eli ilman ajan synkrotointia = kaikki algoritmit jotka perustuvat aikaan nollattuna silloin, pätemättömiä.

      Eli siis otetaan random-lähete jostain muualta kokonaan kuin mistään ihmisen tuntemista jutuista.

      • sara.na

        Taitaa korttipoikaa Savakki kovin kiinnostaa kun pitää sen naamaa niin arvostella.


    • Sivustakuulut

      Tien yhden ystävän jonka elämää varjosti j ja T .
      Ei kai kumpikaan sit kelvannut loppupeleissä.

      • hmmmmm


      • Terveisethälle

        Kyllä kuule j kelpasi ja kelpaa edelleen


    • veeämmnäinen

      Itse sanelit sävelesi.

    • Josalkaa

      Laura kirjoitella tänne niin olen mukana. Ihan tosi!

      • Putouksenuusikausi

        Laura Palmer on fiktiivinen hahmo.


      • Jaaenolekatsonut

        Putousta.


    • tiedätkylläkunpinnistät

      En muista minäkään mitähän ihmettä olisin luvannut? Toki ymmärrän että olet vihainen kun kaikki ei mennyt kuten kuvittelit. Se miten ja miksi jouduin näin tekemään on syynsä. Ihan minua voit toki syyttää. Mutta ihan sama mitä teet pystyn sen perustelemaan siten että sinun syyksi menee. Pidän nyt hiljaisuutta jonkin aikaa kun en jaksa aina selittää. Mutta viimeisin vihje oli sinua koskeva mitä et edes älynnyt. Kumma juttu mutta jos edes vihjaiset mistä olisi kyse voisin perustella.

    • opitkomitään

      Niin se tekee lupaa ja kertoilee satuja saaden seksiä naisilta jotka ovat sinisilmäisiä. Et ole ainoa joten se tieto pitäisi sua helpottaa. Sillä on jo uusi menossa. Kun älyät leikin jutun ei tarvitse perään kysellä. Et halunnut joten... Et todellakaan ole sen arvoinen. En arvosta alunperinkään naista joka tietäen leikkiin ryhtyy. Kun se myöntäisi itselleen mitä hain ja miksi helpottaa sinua. Ei ehkä kivalta tunnu kuulla tämä. Jotakin minunkin on pidettävä kiinni. Ja jos mietit että mulle tehtäisiin samoin ei pelkoa. Kyllä se status on oltava siitä huolimatta vaikka itse leikin. Turha sitä on syyttää muita tästä. Minä osaan leikkiä ja nautin toisinaan onnistuu toisinaan käy näin kuten sinun kanssa. Mahdat miettiä minkälainen on elämäni kuule ihan hyvä. Se mitä sulle kerron on minun päätettävissä. Ehkä sinua sivaltaa rinnassa tieto minkälainen olen mutta toisaalta osasit jarruttaa ajoissa eikö totta. Toki lupailen paljonkin mutta niitä ei kukaan voi eikä pysty vaatimaan.

      • tunnistettu_

        Kakkonenjonkatiedän

        punapäällenijokamuisto

        ruusujakinsaitm


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Toiselle puolikkaalleni

      Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j
      Ikävä
      49
      2318
    2. Pysy kaukana musta

      Ja kaikista mun läheisistä. Oon tosissani.
      Ikävä
      26
      2173
    3. Katu täyttyy askelista...

      Hyvää sunnuntaita ja hyvää jatkoa jos näin...Vettä sataa, mutta hyvä vaan, ainakin kasveille.
      Ikävä
      27
      1535
    4. Näin susta unta

      Teit siinä temppuja ja kurkit huomaanko. Niinkuin sun tarttis sitä epäillä. Öitä tuimalle!
      Ikävä
      16
      1484
    5. Kuvaile kaivattusi

      ulkonäköä. 💡
      Ikävä
      124
      1417
    6. Mitä hämminkiä Halkokarilla?

      Poliiseja ja ambulansseja pyörii, laukauksia kuultu.
      Kokkola
      19
      1083
    7. Tiedätkö nainen sen tunteen

      Kun toinen tulee jossain vastaan. Naama leviää hymyyn kuin hangonkeksi. Mulla on susta semmonen,tunne.
      Ikävä
      71
      974
    8. Kauniit ihmiset ei ole sinkkuja, se on karu fakta

      Ihmisessä on lähes poikkeuksetta aina jotain vikaa jos hän pysyy sinkkuna pitkään. Sori kun sanon tän näin suoraan, mut
      Ikävä
      117
      944
    9. Mikset päästä irti ja hae apua

      Mt ongelmiisi. En vaan voi ikinä enää luottaa sinuun, pelkään sinua ja toivon löytäväni jonkun muun. Rahaa sulla on saad
      Ikävä
      89
      944
    10. Kristinusko - epätoivoinen yritys pelastaa ihmiset jumalalta

      Ei ole mitään sellaista, mitä pitää "pelastua". Lukuun ottamatta tietysti ”jumalan” (sen ei jumalan, joka väittää oleva
      Hindulaisuus
      333
      883
    Aihe