Tietääkö kukaan rahakoodia Vice Cityyn PS2???
Koodei??
8
660
Vastaukset
meneppä osoitteeseen www.google.fi se on sellanen kaikki tietävä "tyyppi" se osaa kertoa sulle sen
- lol
koita tehdä näin:meet aluks sinne kakkos saarel sinne mihin ei aluks pääse.sit sen jälkeen katot sinne sun pleken taakse,ja nyt tärkein vaihe vedät siält kaikki piuhat irti.jos ei osaa pelaa ni ei kannata.
SE ON NIIN VAIKEET - joukkari
lol kirjoitti:
koita tehdä näin:meet aluks sinne kakkos saarel sinne mihin ei aluks pääse.sit sen jälkeen katot sinne sun pleken taakse,ja nyt tärkein vaihe vedät siält kaikki piuhat irti.jos ei osaa pelaa ni ei kannata.
SE ON NIIN VAIKEETmitä siit tapahtuu ? tuleeks siit joku hyvä koodi vai ?
- ate92
Mee osoitteeseen www.jonneweb.net ja sieltä ps2 koodit ja gta vice city!!
- Anssister
...vchen ei oo rahakoodii. Mut näin saa helposti käärittyy rahaa.
Ensiksi sulla pitää olla ostettuna sellanen kiinteistö, jossa on autotalli. Hankit auton jossa voi tehdä poliisitehtävii ja viet sen talliin, pistät poliisitehtävän päälle. tuut ulos autosta ja meet pihalle et tallin ovi menee kiinni ja polla auto jää sisälle. kirjotat räjähdyskoodin (R2, L2, R1, L1, L2, R2, Neliö, Kolmio, Ympyrä, Kolmio, L2 ja L1). Kaikki autot paitsi sun poliisiauto räjähtää. Eli rikollisten autokin räjähtää. Meet sisälle takas tallissa olevaan poliisiautoon. tuut taas heti ulos ja kirjoitat räjähdyskoodin. teet näin monta kertaa, niin saat paljon rahaa. ja kun teet jonkin aikaa, saat armorit 150. - !?!
ei siihen oo
- jätti
minkä koodin haluut tietää
- sande93
en mutta tee fanikoodi ja ala tappamaan niitä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291313
- 99833
- 75640
- 50567
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11481ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m149408Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30387Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372- 25368