Olen seurannut thaihierojien ilmoittelua seksitreffit sivustolla( älä kysy miksi). Niin olen huomannut että tietyt naiset, lukumäärää on vaikea sanoa mutta veikkaan 20-30 naista kiertää ympäri suomea eri hierontapaikoissa. Ilmoituksessa lukee: huom uusi tyttö, ne on näitä kiertolaisia.
Ja nyt kun tiedetään(älä kysy mistä tiedät) että näissä paikoissa myydään seksiä niin eikö thaihieronta yrittäjä syyllisty paritukseen kun ottaa hierojan tiloihinsa myymään seksiä ja kerää tietenkin osan tuotosta??
Thaihieronta paikat parittaa
Happyendinggg
2
141
Vastaukset
- Äläsyökuormasta
Ei poliisia ja valtaa pitäviä kiinnosta koska itsekin käyttävät maksullisia palveluita.. Aarniollakin oli oma huora ketä kävi polkemassa ja huijasi vielä naisen rahat itselleen.
- Gorst
Kyllä syyllistyisi mutta todennäköisesti nämä naiset puolustavat omaa firmaa ja kun varsinaisia parituksen uhreja ei ole niin eipä tota kovinkaan helposti lähetä selvittämään tieskö omistaja vai ei. Prostituutio kun itsessää on laillista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081681Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1011622Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1011535Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541402Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341364Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48898Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115885Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii441879Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai293832Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347818