Tilava 3 H kolmio Seinäjoella

KolmioSeinäjoella

Seinäjoen keskusta Koulukatu 42 vuokrattavana tilava kolmio 64 m2,
3 Huonetta Laajennettu Keittiö Kylpyhuone Parveke

Huoneisto on neliöitään huomattavasti tilavamman tuntuinen päätyhuoneiston rauhallinen ylin 3:s kerros, josta ikkunat ja näkyvyys kolmeen eri ilmansuuntaan.

Näppärä ja toimiva pohjapiirustus:
Eteisesestä pääsee suoraan keittiöön, isoon olohuoneeseen, molempiin makuuhuoneisiin ja WC tiloihin.

Makuuhuoneessa on iso erillinen vaatehuone hyllyineen ja vaatetankoineen.

Lisäksi eteisessä on yksi tilava vaatehuone hyllyineen ja vaatetankoineen ja eteisessä vielä erillinen vaatenaulakko.

Taloyhtiössä on lisäksi saunatilat, varastotilat, kylmiövarasto, kokoontumishuone, tuuletusparvekkeet ja autotallit.

Osake on juuri remontoitu läpeensä:
Kaikkien huoneitten katot, seinät, ovet ja karmit on maalattu.
Uudet jalkalistat asennettu, vessaan asennettu uusi peilikaappi.

Lisäksi jokaisen huoneen lattia on uusittu, asennettu uusi moderni vaalea tammi 2 laminaattilattia listoituksineen.

Lisäksi osakkeeseen on asennettu juuri täysin uudet keittiökalusteet Seinäjoen Keittiötukusta, uusine keittiötasoineen, lisäksi keittiössä odottaa käyttäjäänsä uusi 60 cm teräsrunkoinen Whirpool astianpesukone.

Asunto-osake sopii erinomaisesti erilaiseen elämäntilanteeseen mm yksineläjälle, opiskelijoille tai perheasumiseen.

Vuokra vain 650,00 / kk, vesi vain 17,00/hlö, sähkö mittarin mukaan.

Lisäksi tämän osakkeen vuokraajalla on mahdollisuus tarvittaessa saada käyttöönsä autotalli, mikä sijaitsee taloyhtiön pihassa, välittömässä läheisyydessä lämmin sähköpistokkeellinen autotalli. Autotallin oven eteen voi pysäköidä vielä toisenkin auton, 45€/kk.

Vuokravakuus 2 kk. Vakuutena käy myös 2 luotettavan henkilön antama henkilötakuu.

Ota heti yhteyttä ja tule nauttimaan asumismukavuudesta Etelä-Pohjanmaan maakunnan keskustaan, kaupungin keskeisesemmälle asuntoalueelle!

Vuokrasopimus tehdään kätevästi www.vuokranmaksu.fi sivuilla.

Soittele: Lisätiedot ja näyttö Seppo Miettinen Puh. 0400-284649.

Luotettavaa asunnonvuokrausta Suomessa jo vuodesta 1972 alkaen mm Seinäjoki, Alavus, Tampere, Lahti, Helsinki.

3

515

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Monkey_business_

      Ei taida Sepon businekset olla ihan tikissä kun täällä pitää mainostella.

      • Kiitoksia kommentista.
        Aloitan vuokrailmoituksen teon täällä Suomi 24 sivulla, koska ilmoitus löytyy helposti täältä ja on helppo kopioida uudestaan
        ja
        Onhan tämä sivu Suomen suosituimpia
        ja
        Olemme löytäneet täältäkin useita vuokralaisia!
        Nykyään täytyy olla tasapuolinen kaikille ja kaikkialla.


    • KiertäkääKaukaa

      Säälittävä selitys...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      91
      1487
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1033
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      384
      877
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      156
      859
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      56
      733
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      124
      727
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      668
    8. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      641
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      635
    10. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      632
    Aihe