Tilava 3 H kolmio Seinäjoella

KolmioSeinäjoella

Seinäjoen keskusta Koulukatu 42 vuokrattavana tilava kolmio 64 m2,
3 Huonetta Laajennettu Keittiö Kylpyhuone Parveke

Huoneisto on neliöitään huomattavasti tilavamman tuntuinen päätyhuoneiston rauhallinen ylin 3:s kerros, josta ikkunat ja näkyvyys kolmeen eri ilmansuuntaan.

Näppärä ja toimiva pohjapiirustus:
Eteisesestä pääsee suoraan keittiöön, isoon olohuoneeseen, molempiin makuuhuoneisiin ja WC tiloihin.

Makuuhuoneessa on iso erillinen vaatehuone hyllyineen ja vaatetankoineen.

Lisäksi eteisessä on yksi tilava vaatehuone hyllyineen ja vaatetankoineen ja eteisessä vielä erillinen vaatenaulakko.

Taloyhtiössä on lisäksi saunatilat, varastotilat, kylmiövarasto, kokoontumishuone, tuuletusparvekkeet ja autotallit.

Osake on juuri remontoitu läpeensä:
Kaikkien huoneitten katot, seinät, ovet ja karmit on maalattu.
Uudet jalkalistat asennettu, vessaan asennettu uusi peilikaappi.

Lisäksi jokaisen huoneen lattia on uusittu, asennettu uusi moderni vaalea tammi 2 laminaattilattia listoituksineen.

Lisäksi osakkeeseen on asennettu juuri täysin uudet keittiökalusteet Seinäjoen Keittiötukusta, uusine keittiötasoineen, lisäksi keittiössä odottaa käyttäjäänsä uusi 60 cm teräsrunkoinen Whirpool astianpesukone.

Asunto-osake sopii erinomaisesti erilaiseen elämäntilanteeseen mm yksineläjälle, opiskelijoille tai perheasumiseen.

Vuokra vain 650,00 / kk, vesi vain 17,00/hlö, sähkö mittarin mukaan.

Lisäksi tämän osakkeen vuokraajalla on mahdollisuus tarvittaessa saada käyttöönsä autotalli, mikä sijaitsee taloyhtiön pihassa, välittömässä läheisyydessä lämmin sähköpistokkeellinen autotalli. Autotallin oven eteen voi pysäköidä vielä toisenkin auton, 45€/kk.

Vuokravakuus 2 kk. Vakuutena käy myös 2 luotettavan henkilön antama henkilötakuu.

Ota heti yhteyttä ja tule nauttimaan asumismukavuudesta Etelä-Pohjanmaan maakunnan keskustaan, kaupungin keskeisesemmälle asuntoalueelle!

Vuokrasopimus tehdään kätevästi www.vuokranmaksu.fi sivuilla.

Soittele: Lisätiedot ja näyttö Seppo Miettinen Puh. 0400-284649.

Luotettavaa asunnonvuokrausta Suomessa jo vuodesta 1972 alkaen mm Seinäjoki, Alavus, Tampere, Lahti, Helsinki.

3

388

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Monkey_business_

      Ei taida Sepon businekset olla ihan tikissä kun täällä pitää mainostella.

      • Kiitoksia kommentista.
        Aloitan vuokrailmoituksen teon täällä Suomi 24 sivulla, koska ilmoitus löytyy helposti täältä ja on helppo kopioida uudestaan
        ja
        Onhan tämä sivu Suomen suosituimpia
        ja
        Olemme löytäneet täältäkin useita vuokralaisia!
        Nykyään täytyy olla tasapuolinen kaikille ja kaikkialla.


    • KiertäkääKaukaa

      Säälittävä selitys...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. MIksi suurin osa persuista on alkoholisteja?

      Tätä jäin pohdiskelemaan....
      Maailman menoa
      44
      3527
    2. 35
      3008
    3. Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia

      Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on
      Maailman menoa
      147
      2857
    4. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      71
      2328
    5. Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään

      "Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s
      Yleistä autoilusta
      42
      1797
    6. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      86
      1579
    7. Mitä tarkalleen tunnet

      Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai
      Ikävä
      67
      1104
    8. Kaivattusi ominaistuoksu?

      Itse vastaan juustonaksu 😅
      Ikävä
      82
      1061
    9. Nainen, koska nähtiin viimeksi

      Mikä päivä? Tarkemminkin voit kohtaamistamme kuvailla. 🤗
      Ikävä
      51
      1046
    10. Miten tällaista voi tapahtua

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kaksi-kuollut-liikenteessa-virroilla/9241442 Miksi tällainen on tapahtunut?
      Virrat
      41
      885
    Aihe