Onecoin huumori kuolee , Coinin mukana. Sääli todellakin. Monet naurut olen nauranut - tosiuskovaisten Coinistien epätoivoisista söngerryksistä tällä saitilla.
Nyt ovat kaikki puupäät kadonneet - puupää-koomikot saivat tarpeekseen wtuilusta.
Myöskin koko tivolin ykkönen TRI RHuija on kadonnut. Onko maajohtajalla M*'naa tulla esiin ja kertoa kuka on nyt TALOUDELLISESTI RIIPPUMATON?
Onecoin huumori kuolee -Coinin mukana.
FaktaakinVälillä
2
83
Vastaukset
Tosiaan, sääli.
MAAJOHTAJA on painunut täysin maan alle. Eikä MAAJOHTAJAsta muutenkaan pahemmin kuultu sen jälkeen kun KARTSA pyyhki MAAJOHTAJAlla lattiaa Tampereen yliopistolla pidetyssä tilaisuudessa viime vuonna- UTELIASTYCOONMIES
Kerro lisää KUKA PYYHKI.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4058859Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1723268- 171744
- 771136
- 761068
- 271055
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641011Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss79975- 55973
- 65920