Totuus löytyy lastenohjelmista

Kuvassa Lelumaan Niksu on löytänyt maanviljelijän, joka seisoo lampaan takana tämän takamuksesta kiinni pitäen. Farmarin ilme on kuvassa hieman kärsivä ja huolestunut.

https://mobile.twitter.com/Paddy_Hobbs/status/951354860489846784/photo/1
667
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kaupunkilainen taas fantasioi....

kyllä on ihanaa elämää.

Äänestä

Hesan kovin Pedo.

Äänestä
  • Ei haluais lammas mennä joen yli. Mitäs nyt tehdään?

    Äänestä

Farmari on ulkoluttamassa rakastaan

Äänestä

Jopalla on jutut lasten tasolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lastensuusta kirjoitti:

Kuvassa Lelumaan Niksu on löytänyt maanviljelijän, joka seisoo lampaan takana tämän takamuksesta kiinni pitäen. Farmarin ilme on kuvassa hieman kärsivä ja huolestunut.

https://mobile.twitter.com/Paddy_Hobbs/status/951354860489846784/photo/1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu