Onko suositella luotettavaa ja kohtuuhintaista siivoojaa/siivousfirmaa Etelä-Helsinkiin ?
Netti on täynnä vaihtoehtoja mutta kun siellä on myös niin paljon huijareita.
Onko kokemusta firmasta nimeltä Helpdor?
HAUSSA HYVÄ SIIVOOJA
3
1129
Vastaukset
- CleaningWomen
Enpä suosittelisi. Tämän firman toimitusjohtaja kuulemma huijaa työntekijöitänsäkin varsin moraalittomalla toiminnallaan. https://www.tivi.fi/Kaikki_uutiset/uskomaton-tarina-nain-suomalainen-sarjayrittaja-tehtaili-startupeja-ja-sumutti-tyontekijoita-6669415
Kaveri osti samasta firmasta joskus PT-palveluita, ja PT oli kuulemma huonosti suomea osaava virolainen nainen, jonka valmennustaso olisi sopinut aloittelijan sijaan fitness-ammattilaiselle. Luonnollisesti kaveri ei saanu yhdestä maksetusta ohjauksesta mitään hyötyä koska PT ei osannut ohjata aloittelijaa yhtään.. :/- dasdasdasdasd
Miksi edes halusit tämän näköisen naisen kanssa treenata? https://www.instagram.com/p/BhTVEIGnBto/
- turhaa
Oli kans'tässä taannoin hoono soomi siivooja.
Ei tule enää, sai mennä itse perässä siivoten. Kokoajan valitti, puhelimessa puhuminen olikin se suurin juttu.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081713Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031701Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1031609Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541413Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341370Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii466926Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50926Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115895Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai296862Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347822