Latosaaren tanssit loppuu

Tanssit Latosaaressa loppuu tänä keväänä Ilkassa oli juttua. Aronkeidas Kauhajoella vetää tanssijoita saa leimat käynnistä on toiminut hyvin, ilmava tilava ja paras tanssilattia.
1455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Latosaaren tanssit tanssittu,Seinäjoella aloittaa uusi yrittäjä,paikka vielä hakusassa.
Lattia aitoa parkettia,ilmastointi pelaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tanssinharrast kirjoitti:

Tanssit Latosaaressa loppuu tänä keväänä Ilkassa oli juttua. Aronkeidas Kauhajoella vetää tanssijoita saa leimat käynnistä on toiminut hyvin, ilmava tilava ja paras tanssilattia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu