Automaattisen kirjautumisen poisto

Hei

Kuinka voin poistaa selaimestani automaattisen kirjautumisen poiston?Selain IE.
Ei auta vaikka työkaluista tyhjennän sivuhistorian ja väliaikaiset tiedostot,silti aina kun menen postilaatikolleni niin nimeni ja salasana on jo valmiina:(

-Nina-
21323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olet ihan itse klikannut postilaatikollesi ekaa kertaa mennessäsi jotta Muista salasananai tässä tietokoneessa, siihen ikkunaan pitää klikata EI niin silloin ei tallenna salasanaasi.
Näin poistat sen salasani muistamisen koneessasi,
>Työkalut
>Internet-asetukset
>Sisältöön liittyvät asetukset
>Automaattinen täydennys
>Tyhjennä salasanat
>Ok

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Nina- kirjoitti:

Hei

Kuinka voin poistaa selaimestani automaattisen kirjautumisen poiston?Selain IE.
Ei auta vaikka työkaluista tyhjennän sivuhistorian ja väliaikaiset tiedostot,silti aina kun menen postilaatikolleni niin nimeni ja salasana on jo valmiina:(

-Nina-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu