Käyn säännöllisesti hierojalla, ja hän tekee mielestäni ihan OK työn, mutta työn lomassa hän päräyttelee äänekkäitä pieruja, joskus tosi useinkin. Hajuhaitta on melkoinen. Mitä voin tehdä, kehtaanko tuosta huomauttaa? Hänen vastaanottonsa, ja itsehän sinne olen hakeutunut.
Joskus hän päästää oikein sellaisen ns. kananmuna pierun ja nauraa röhöttää päälle. Mitä hauskaa tuossa on muka.
Hierojan piereskely
jäykkäselkä
3
573
Vastaukset
- SinunHetkesi
Mikäli et asu jossain aivan tuppukylässä, jossa ei ole varaa valita, niin vaihda hierojaasi! Tuostako sinä haluat maksaa?
Taitaa olla provo tuo aloitusviesti. En usko että yksikään hieroja oikeasti piereskelee tahallaan asiakkaan läsnäollessa. Mutta useinkin asiakkaalta on se "vahingossa" päässyt. Jos ilmavaivoja on, siihen löytyy kyllä apua apteekista ja ilman reseptiä.
- Anonyymi
no fyssari kun oikein painelee ja "leipoo" selkää niin kyllähän siinä alkaa ilma kiertämään, minkäs sille voi jos pääsee pieru kuin pierutyynystä jos painellaan selkää oikein runnomalla...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä
Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh402574Miksi aina pitää kilpailla parhaudesta?
Mua ärsyttää se, että kaikki kilpailut ja visailut keskittyvöt aina siihen, kuka on paras missäkin. Tänäkin aamuna tuli601925Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt
Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit521789- 911613
Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä
Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi411444Kerro minulle
Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö621045Seksuaalinen ahdistelu, naisten vähättely ja törkeä käytös naisia kohtaan kukkii rakennustyömailla
Tällainen lienee ihan tavallisista kaikilla "äijävaltaisilla" työpaikoilla. Kaikki miesvaltaiset alat eivät ole toksise121995Miten Yxäri iskettiin?
Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j166971Kristinuskossa Isän ja Pojan ja Pyhän Hengen nimessä
Jeesuksen kehoitus kastamiseksi Isän ja Pojan ja PH:n nimeen. Matt 28:19: "Menkää siis ja tehkää kaikki kansat minun378945Rakkaalle J miehelle.
Hitto mulla on sua ikävä. Haluisin heti nyt tulla sun syliin ja suudella sua.ja, ja ja... Hirveä ikävä.64915