Käyn säännöllisesti hierojalla, ja hän tekee mielestäni ihan OK työn, mutta työn lomassa hän päräyttelee äänekkäitä pieruja, joskus tosi useinkin. Hajuhaitta on melkoinen. Mitä voin tehdä, kehtaanko tuosta huomauttaa? Hänen vastaanottonsa, ja itsehän sinne olen hakeutunut.
Joskus hän päästää oikein sellaisen ns. kananmuna pierun ja nauraa röhöttää päälle. Mitä hauskaa tuossa on muka.
Hierojan piereskely
jäykkäselkä
3
564
Vastaukset
- SinunHetkesi
Mikäli et asu jossain aivan tuppukylässä, jossa ei ole varaa valita, niin vaihda hierojaasi! Tuostako sinä haluat maksaa?
Taitaa olla provo tuo aloitusviesti. En usko että yksikään hieroja oikeasti piereskelee tahallaan asiakkaan läsnäollessa. Mutta useinkin asiakkaalta on se "vahingossa" päässyt. Jos ilmavaivoja on, siihen löytyy kyllä apua apteekista ja ilman reseptiä.
- Anonyymi
no fyssari kun oikein painelee ja "leipoo" selkää niin kyllähän siinä alkaa ilma kiertämään, minkäs sille voi jos pääsee pieru kuin pierutyynystä jos painellaan selkää oikein runnomalla...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-185928Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite855542- 1253554
Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin963543- 1211301
- 571247
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1301172- 38979
- 45963
- 26929