Ruotsi on muuttunut aikoinaan ylitti uutiskynnyksen, kun Vaahteramäen Eemeli rikkoi vahingossa ikkunan.
Nykyään eivät edes joukkoraiskaukset tai pommi-iskut meinaa ylittää uutiskynnystä,
Milloin ahvenanmaalla räjähtää ensimmäiset ranaatit ja mamut alkaa ampumaan toisiaan kuin villissälännessä?
Nykyään eivät edes joukkoraiskaukset tai pommi-iskut meinaa ylittää uutiskynnystä,
Milloin ahvenanmaalla räjähtää ensimmäiset ranaatit ja mamut alkaa ampumaan toisiaan kuin villissälännessä?
Vastaukset 2
Vanhimmat
Toivotaan, että Ruotsissa räjähtää oikein kunnolla. Vois typeräksi tiedetyn walströmmin silmät vihdoin auteta tosiasioille ja sille, kuinka tyhmiä ruotsalaiset ovat olleet kun päästäneet muslimeita maahansa. Muslimit ovat myrkkykäärmeitä. Mitään muuta ne eivät ole. Historia ja nykyisyys kertovat tämän asian todeksi.
Aika rohkeaa kirjoitusta tuossa muslimeista, mutta onhan Huhtasaarikin maininnut vaalipuheissaan että islamistit eivät kuulu tänne maahamme.
Huhtasaari pitää myös tyttöjen ja naisten etuja arvossa toisin feministit ja muut puoluelaiset ja oikeassa hän on sillä ei kenenkään naisen kuulu pakolla pukeutua mustiin kaapuihin vastoin omaa tahtoaan. Tunnetusti muslimit eivät anna mitään arvoa naisille jonka jokainen varmasti on nähnyt tapahtuvan jopa täällä suomessakin?
Nämä kirjoitukset varmasti sensuroidaan pois koska totuutta ei saa selvästi tuoda julki eikä kirjoitella mitään muslimeista näin mädäntynyt on maamme nykyisin.