Monikulttuurisuus on rikkautta

SeOnSotaaSitten

Ruotsi on muuttunut aikoinaan ylitti uutiskynnyksen, kun Vaahteramäen Eemeli rikkoi vahingossa ikkunan.
Nykyään eivät edes joukkoraiskaukset tai pommi-iskut meinaa ylittää uutiskynnystä,
Milloin ahvenanmaalla räjähtää ensimmäiset ranaatit ja mamut alkaa ampumaan toisiaan kuin villissälännessä?

2

1114

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tässätotuus

      Toivotaan, että Ruotsissa räjähtää oikein kunnolla. Vois typeräksi tiedetyn walströmmin silmät vihdoin auteta tosiasioille ja sille, kuinka tyhmiä ruotsalaiset ovat olleet kun päästäneet muslimeita maahansa. Muslimit ovat myrkkykäärmeitä. Mitään muuta ne eivät ole. Historia ja nykyisyys kertovat tämän asian todeksi.

    • PoistoonMenee

      Aika rohkeaa kirjoitusta tuossa muslimeista, mutta onhan Huhtasaarikin maininnut vaalipuheissaan että islamistit eivät kuulu tänne maahamme.
      Huhtasaari pitää myös tyttöjen ja naisten etuja arvossa toisin feministit ja muut puoluelaiset ja oikeassa hän on sillä ei kenenkään naisen kuulu pakolla pukeutua mustiin kaapuihin vastoin omaa tahtoaan. Tunnetusti muslimit eivät anna mitään arvoa naisille jonka jokainen varmasti on nähnyt tapahtuvan jopa täällä suomessakin?
      Nämä kirjoitukset varmasti sensuroidaan pois koska totuutta ei saa selvästi tuoda julki eikä kirjoitella mitään muslimeista näin mädäntynyt on maamme nykyisin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko mokannut?

      Oletko omasta mielestäsi mokannut jotain kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      183
      2234
    2. Oletko ymmärtänyt

      Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?
      Ikävä
      171
      1965
    3. Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin

      "Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I
      Perussuomalaiset
      45
      1904
    4. Ottaisitko miten

      Kaivattusi?
      Ikävä
      128
      1614
    5. Ikäero suhteessa

      Huomasin äsken Iltalehden tuoreen artikkelin, jossa kerrottiin, että vain 5% parisuhteista on yli 10v ikäero. Millaisia
      Parisuhde
      64
      1469
    6. Liian paljon hylättyjä ääniä

      Ottakaa avustaja mukaan jos ette osaa äänestää oikein. Moni varmaan sekosi kahden listan ja lipun takia. Oliko tarkoitus
      Maailman menoa
      189
      1460
    7. Tiedän kyllä sen

      Että käyt täällä. En kuvittelisi sellaista asiaa. Tiedän kyllä senkin, että olet ainakin ollut minusta kiinnostunut. Sen
      Ikävä
      77
      1211
    8. Ähtärin vaalitulos ja nyt neuvottelut alkavat

      Keskusta voitti yhden paikan Ähtärissä kun oli hyvin ehdokkaita ( 32) ja kansanedustaja veturina keräämässä ääniä. P
      Ähtäri
      31
      1064
    9. Ärsyttää et olet

      Niin välinpitämätön suhteeni
      Ikävä
      71
      1053
    10. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      72
      1021
    Aihe